2737
2734

بچه من یه معلم دارم بهم گفت کمکت میکنم غیر حضوری درس بخونی تو مدارس شبانه روزی 

دیپلم بگیری بعدش بری دانشگاه شهرتون کارشناسی بگیری  بیایی تو آموزش پرورش معلم بشی چون شهر کوچیکه کمبود معلم خیلی زیاده البته خودش الان مدیر مدرسه شده 

خیلی با همسرم حرف زدم گفت اگه بتونی توی دوسال دیپلم بگیری کمکت میکنم آخه خانم های اینجا یکم زیادی محدود هستن اما اگه به سه سال و ۶ سال بکشه نمیتونم بهت کمکی بکنم 

اینم بگم دوم راهنمایی که تموم کردم خانواده شوهرم اومدن خواستگاری و به زووووووور منو به عقد شوهرم در اوردن و نذاشتن ادامه تحصیل بدم

الان به نظرتون چقدر امکانش هست بدون اینکه به بچه داری من و خونه داری لطمه برسه بتونم توی دوسال دیپلم بگیرم اصلا مراحلش چیه کسی میتونه راهنمایی کنه 

انرژی# مثبت 

خدایا میدونم من بنده خوبی برات نیستم ولی از اینکه خدای خوب و مهربونی مثل تو دارم واقعا خوشحالم مرسی که محمد کوچولو رو سالم به آغوشم رساندی امیدوارم بغل همه چشم انتظار هاراهم با لطف و مهر خودت پر کنی 

مدرسه بزرگسالان خودشون برا داخلیا کمکت میکنن قبول شی نگران نباش واسه نهاییا باید بخونی ده بگیری قبول شی 

ذکر یونسیه برا حاجت محال: لا اِلهَ اِلا اَنتَ سُبحانکَ اِنی کُنتُ مِنَ الظالِمین ❤ اَللّهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَّمَد وَ عَجِّل فَرَجَهُم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم تا اول دبیرستان خونده بودم مدرسه بزرگسالان ادامه دادم دیپلم گرفتم الانم دانشجوام

ذکر یونسیه برا حاجت محال: لا اِلهَ اِلا اَنتَ سُبحانکَ اِنی کُنتُ مِنَ الظالِمین ❤ اَللّهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَّمَد وَ عَجِّل فَرَجَهُم
2731
دیپلم که کاری نداره ، گوشی رو بده یکی شش ماه شبا درس بخون همه رو برو امتحان بده ، 

جدی تورو خدا آخه من فقط تا دوم راهنمایی همون هشتم خوندم 

همسرم میگه حداقل باید ۴ یا ۵ سال درس بخونی تازه دیپلم میگیری 

دوست نداره ادامه بدم ولی من میخوام هرطور شده خودمو بالا بکشم به جایی برسم

خدایا میدونم من بنده خوبی برات نیستم ولی از اینکه خدای خوب و مهربونی مثل تو دارم واقعا خوشحالم مرسی که محمد کوچولو رو سالم به آغوشم رساندی امیدوارم بغل همه چشم انتظار هاراهم با لطف و مهر خودت پر کنی 

چرا نتونی اراده کن حتما میشه

ولی اینکه بیا من معلمت میکنم باد هواس باید ازمون استخدامی بدی وگرنه میشی معلم مدارس غیرانتفاعی که اونم فقط حمالی داره نه حقوق ن مزایا هیچی 

آرزوییم این است آنقدر سیربخندی که ندانی غم چیست ❤
من خودم تا اول دبیرستان خونده بودم مدرسه بزرگسالان ادامه دادم دیپلم گرفتم الانم دانشجوام

چندسال خوندی مراحلش چیه میشه به منم توضیح بدی ببینم واقعا میتونم تو دوسال دیپلم بگیرم بلکه یکم رو مخ همسرم کار کنم من تازه ۲۰ ساله شدم یه نوزاد هم دارم تو رو خدا حیف من نیست حیف این سن کم نیست 

2740
چندسال خوندی مراحلش چیه میشه به منم توضیح بدی ببینم واقعا میتونم تو دوسال دیپلم بگیرم بلکه یکم رو مخ ...

ببین عزیزم بیشتر از ۲۰ واحد ک نمیتونی برداری خرداد شهریور دی میتونی بری امتحان بدی باید خونه بخونی بری امتحان بدی داخلیا رو خودشون کمک میکنی چرت هم بنویسی نمره میدن ولی نهاییا سال های اخر رو باید بخونی لااقل ۱۰ بگیری قبول شی 

شما نهایتا فک کنم ۳ سال اینا طول بکشه چون بیشتر از ۲۰ واحد نمیزارن برداری 

من یه سال و نیم طول کشید تموم شه

فک کنم الان ک دارس غیرحضوری واسه شما بهتره، بجنبی موفق میشی، واسه هر چیزی باید هزینه داد، تلاشتو بیش ...

هزینه مهم نیست 

من الان خیلی کم ۴۰۰ ملیون طلا دارم ولی به چه دردم میخوره فخر فروشی هم بلد نیستم اصلا تو مراسما استفاده نمیکنم 

تو گاوصندوق هردفعه شوهرم به بهانه ای یه تیکه میفروشه 

حتما بخون حتی معلمم نشدی دیپلم رو داشته باشی میتونی رشته های دیگم بری اصلانم کاری نداره فقط باید تلاش کنی خوب بخونی همین

❖ میخندم به جهانی که غمش را به رخ ما میکشدꔷ͜ꔷ  🙃‏اونجا که دیگه حرف نمیزنی و برات مهم نیس چیزی رو ثابت کنی، همونجا آخرشه.
جدی تورو خدا آخه من فقط تا دوم راهنمایی همون هشتم خوندم  همسرم میگه حداقل باید ۴ یا ۵ سال درس ...

اگه هر طور شده ،سوالا رو بخر ، ولی بخون آسونه ، همسرت یه چیز میگه مهم اینه که بخوای ، اگه حفظیت خوبه انسانی بخون ،شب تا صبح بشین حفظ کن ، یا برای دریای سخت ببین کدوم معلمان سوال طرح میکنن با همچنان خصوصی بگیر سوالا رو باهات کار میکنن ،مهم اینه واقعا بخوای

خیلی فکر خوبی کردی عزیزم این تصمیمت واقعا رو اینده بچه ات تاثییر خیلی مثبتی میزاره ایشالا هر رشته ای ...

آره بیشتر بخاطر بچمه فک میکنم اونم بزرگ بشه به مادرش افتخار میکنه که تو شرایط سخت تونسته ادامه بده 

2706