2752
2734
حتما بخون حتی معلمم نشدی دیپلم رو داشته باشی میتونی رشته های دیگم بری اصلانم کاری نداره فقط باید تلا ...

اگه شوهرم حمایتم کنه اذیتم نکنه حتی شده روزی دوساعتم بخوابم میخونم آخه یه نوزاد دوماهه هم دارم

ولی چون اول مهر میخوام استارتشو بزنم به امید خدا 

خدایا میدونم من بنده خوبی برات نیستم ولی از اینکه خدای خوب و مهربونی مثل تو دارم واقعا خوشحالم مرسی که محمد کوچولو رو سالم به آغوشم رساندی امیدوارم بغل همه چشم انتظار هاراهم با لطف و مهر خودت پر کنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اول برو مدرسه قبلیت کل مدارکتو بگیر ببر بزرگسالان ثبت نام کن برا دی ماه بری امتحان بدی

ذکر یونسیه برا حاجت محال: لا اِلهَ اِلا اَنتَ سُبحانکَ اِنی کُنتُ مِنَ الظالِمین ❤ اَللّهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَّمَد وَ عَجِّل فَرَجَهُم
معلم خصوصی بگیر 

شوهرم که اونقدر حمایت کننده نیست که بزاره معلم بگیرم ولی بادرشوهرم که طبقه پایینه مخی هست واسه خودش لیسانس مهندسی داره 

رو کمک اونم حساب میکنم

خدایا میدونم من بنده خوبی برات نیستم ولی از اینکه خدای خوب و مهربونی مثل تو دارم واقعا خوشحالم مرسی که محمد کوچولو رو سالم به آغوشم رساندی امیدوارم بغل همه چشم انتظار هاراهم با لطف و مهر خودت پر کنی 
یه نفر بود دوم راهنمایی ترک تحصیل کرده بود بهش درس دادم دیپلم گرفت الان استاد دانشگاه شده

جدی اهل کجایی

هزینه مهم نیست  من الان خیلی کم ۴۰۰ ملیون طلا دارم ولی به چه دردم میخوره فخر فروشی هم بلد نیست ...

عزیزم منظورم هزینه مالی نبود، یعنی اینکه برای بدست آوردن یه چیزی ممکنه چیز دیگه آیو از دست بدی، مثلا زمان استراحت و تفریحت، وقتی ک برای بچه ات میذاری...شاید تو این راه سختی بکشی اما ارزش داره

عزیزم منظورم هزینه مالی نبود، یعنی اینکه برای بدست آوردن یه چیزی ممکنه چیز دیگه آیو از دست بدی، مثلا ...

آهان 

از استراحت تفریح خودم میزنم ولی وقتی که قراره برای بچه بزارم نه تربیتش هم مهمه

نمیخوام بعدا حسرت به دل باشم که ای کاش بزرگ شدن بچمو میدیدم 

چندسال خوندی مراحلش چیه میشه به منم توضیح بدی ببینم واقعا میتونم تو دوسال دیپلم بگیرم بلکه یکم رو مخ ...

سلام

بذار بچه ات ۶ ماهه بشه بعد شروع کن؛

البته تا چند ماه دیگه تحقیقات ات رو کامل کن که کجا باید بری و اینا...

بعد ۶، ۷ ماهگی بچه ات غذاخور هم میشه و کمتر شیر میخوره و خوابش هم بهتر میشه؛

تصمیم خوبی گرفتی ولی هر جا کم آوردی و خسته شدی اگر مدرسه اجازه داد چند ماه استراحت کن و به بچه ات برس و مجدد چند ماه بعد برو تحصیل  

🍀🌻خدایا چنان کن سرانجام کار، تو خشنود باشی و ما رستگار 🌻🍀