2733
2739
عنوان

هر کسی با شوهرش مشکل داره یا کلا حاجت بزرگ داره بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 11438 بازدید | 405 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگم چرا یه بزرگواری هر چی التماس می کنم، با اسکرین شات یاد نمیده چه جوری عکس بذارم تو نی نی سایت؟؟؟ ...

ببخشید من خودمم بلدنیستم

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓
2742
عزیزم پیام بالاییت رو بخون. ولی به مرور دلیل رفتارها رو هم میفهمی

ببخشید متوجه نشدم خب گناه من چیه که مادرم فوت کرد وقتی نوجون بودم گناهم چیه که خواهر بزرگترم و مجبورم مادری کنم برای خواهرام و شوهرم وقتی با من ازدواج کرد میدونست مادرندارم پس چرا باید به خاطر این مسیئله با من دعوا کنه با دلیل هم که گفتم اکثرا خودش باعث ناراحتی میشه  من خیلی سختی کشیدم تو زندگی مشترکمون خیلی فداکاری کردم که متاسفانه شوهرم نمیبینه احساس میکنم دلسرده نسبت به من احساس میکنم دنبال بهونس البته خانواده شم بی تاثیرنیستن یعنی باعث دخالتن

2740
پیامبالاییت راهکاره عشقم. حالا باز هم راهکار میدارم

تو رو خدا واضح توصیح بده عزیزم راهنماییم کن لطفا واقعا ذهنم کار نمیکنه بی زحمت درمورد ازدواج هم بگید لطفا درخواست دوستی دادم گلم

از اون جایی که منم میخوام تغییر کنم و آدم شم و هییییچ کاری پیش خدا با ارزش تر از خونه داری نیست، از فرداشب ده و نیم تا یازده و.نیم فقط میام . لطفا از اول تاپیک رو بخونید و.راهکارها رو.یادداشت کنید

خانم شوهر منم گاهی بی علتو و دلیل عصبانی میشه و من مادرم فوت کرده من مجرد بودم و خاهر بزرگ موقع زایم ...

برای رفع اختلاف زناشویی و یا هر اختلاف دیگه ای
بعد از هر نماز واجب سه بار سوره نصر و سه بار کوثر ، یعنی پنج وعده.
هر چی نماز اول وقت تر، اثر بیشتر، حداقل چهل روز بخونید، ایام پریودی وضو بگیرید و رو بقبله همون زمانها بخونید

سلام به همگی استارتر تاپیک پربار و کاربردی دارین خیلی در مورد حرفهاتون فکر کردم عالی بودن ان شالله همیشه یاد خدا در دلهامون زنده باشه و لحظه ای غافل نشیم الهی امین🙏،استارتر ممنون میشم در مورد بچه دار شدن هم صحبت کنید و دعایی بگید من برای فرزند دوم چندین ساله منتظرم  و مطمئنا هستند عزیزان منتظر دیگری هم در سایت🌷

می شه برای آرزوی پسر کوچولوم دعا کنید،منتظر خواهر یا برادر هست و من مادرش ناتوان و شرمنده در براورده کردن این آرزو  
2706