2733
2739
عنوان

هر کسی با شوهرش مشکل داره یا کلا حاجت بزرگ داره بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 11438 بازدید | 405 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
. بذار تاپیک بارداری میزنم انجام بده

مرسی عزیزم اگه تونستین صدام بزنین ممنونم😍،منم دوستان منتظرم رو در سایت صدا میزنم

می شه برای آرزوی پسر کوچولوم دعا کنید،منتظر خواهر یا برادر هست و من مادرش ناتوان و شرمنده در براورده کردن این آرزو  

تاپیک قانون جذب شکرگذاری  کتابخوانی  تگم کنید                                     من خدایی دارم که به هنگام غمم میگرید      وبه هنگام خوشی های دلم میخندد😍                                I love god ❤❤❤  I love me
2740

اسی اونجاک دایره کشیدم کلیک کن

تاپیک قانون جذب شکرگذاری  کتابخوانی  تگم کنید                                     من خدایی دارم که به هنگام غمم میگرید      وبه هنگام خوشی های دلم میخندد😍                                I love god ❤❤❤  I love me
من بلد نیستم. آدرس رو میذارم همین جا و قفلش می کنم

سلام عزیزم برای ازدواج با فرد مد نظر چی؟

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ ❤️.       چون به چيزى اراده فرمايد بى ‏درنگ موجود مى شود 💗

باشه عزیزم پس سر میزنم تاپیکتون،یک دنیا سپاس❤

می شه برای آرزوی پسر کوچولوم دعا کنید،منتظر خواهر یا برادر هست و من مادرش ناتوان و شرمنده در براورده کردن این آرزو  

سلام خانمی من با شوهرم حدود ۲ سالی هست به اختلاف شدید خوردیم. الانم منو حدود ۱۰روزه گذاشته خونه پدرمو رفته. البته خودم بهش گفتم  میخام برم خسته شدم . مشگل اصلیم بچه دار شدنمه که نمیشه دکتر هم رفتیم ولی خدا نمیخاد 

سلام استارتر محترم.... من در کل مشکلات زیادی دارم.....هرچی خدا رو درمورد مساعل مختلف صدا میزنم انگارنه انگار... درکل آدم بدشانسی هستم مادرم هم بارها گفته من برای برادرات که مشکلی داشتند دعا و نذر میکنم زود جواب میگیرم اما برای توی خاک برسر نه!!!! من الان باید چکارکنم؟؟؟؟ 

برام یه صلوات می فرستی🌹😍
سلام استارتر محترم.... من در کل مشکلات زیادی دارم.....هرچی خدا رو درمورد مساعل مختلف صدا میزنم انگار ...

اول که برای مادرتون بسیااااار متاسفم با این طرز صحبتشون. بعد هم نماز امام زمان که گذاشتم رو بخون

2706