2733
2734
عنوان

اگه شوهر تون خیانت کنه میبخشین؟

628 بازدید | 46 پست

شوهرم عید ماه رمضان بود ک فهمیدم خیانت کرده... حالا من بخشیدم.. چون بار اولش بود ولی اصلا تز ذهنم پاک نمیشع بعد اون قضیه  چند بار درگیری و بحث داشتیم سرش با اینکه کلا تموم شده رفته... مثلا داره میگه تو از همه بهتری فلان.. من ی هو میگم عه؟ از اون یارو چی؟؟ یا مثلا کافیه یکم بهم گیر بده میگم گمشو من مث تو نیسم منو با خودت یکی نکن... من هرجور خاسم میگردم هرجا خاسم میرم.. 

لایک نکن با شرف... برام دعا کنید تولیدیم بگیره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خاسم ببینم اگه خدای نکرده شوهرتون خیانت کنه... میبخشی؟ اگه ببخشی کلا حرفشو نمیزنی؟ اصلا اینکخ من همش میکوبم سرش باعث میشه یادش بمونه کاراش و دیگه لبندکارو نکنه؟ 

2728

نمیبخشم.... خدا نکنه خیانت کنه 

حستو درک میکنم دوست پسرم بهم خیانت کرد ولی اون فق دوست پسر بود میترسم تو آینده شوهرم خیانت کنه.... عصن زبونم لال 🙃

‏من دیگه نمیدونم چی درست و چی غلطه؛ شانسی دارم ادامه میدم زندگیمو😐

هی به روش نیار حالا بخشیدی به روش بیاری اصلا خوب نیست

اگه امکانش هست بخون خوش حال میشم.  ریحانها هستم🤓بهم میگن نازنین بهاره🤗دلیل انتخاب نام کار بریم هم اینه😍از اون بچه درس خونام😉بیماری اضطراب دارم😪خانواده ام درکم نمیکنن و....🤧مثل همه مشکل دارم مالی و....🥺ولی امیدوارم😀انیدم به اینده است 👩‍🔬 برای همه چیزش برنامه دارم💪🏻تک و توک و تو ذهنم چیدم😃حتما امیدم منو نا امید نمیکنه😅و میتونم یه چشم کوری هم به اونایی که میگن نمیتونی و نمیشه و تو مثل فلان نیستی و...بگم😂💪🏻خوشحالم که به دنیا اومدم😉ودارم زندگی میکنم🙄تلاش میکنم🙄حالا با هر مشکلی که هست میسازم🤗🤗خدایااا شکرت برا همه چیز😘🌹💃در اخر اگه امضامو خوندی یه صلوات مهمونم کن و ریپ بزن منم برات بفرستم😃

اصلااااااا

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2740
خاسم ببینم اگه خدای نکرده شوهرتون خیانت کنه... میبخشی؟ اگه ببخشی کلا حرفشو نمیزنی؟ اصلا اینکخ من همش ...

یا نبخش

یا میبخشی نکوب سرش

همین تامام

اگه امکانش هست بخون خوش حال میشم.  ریحانها هستم🤓بهم میگن نازنین بهاره🤗دلیل انتخاب نام کار بریم هم اینه😍از اون بچه درس خونام😉بیماری اضطراب دارم😪خانواده ام درکم نمیکنن و....🤧مثل همه مشکل دارم مالی و....🥺ولی امیدوارم😀انیدم به اینده است 👩‍🔬 برای همه چیزش برنامه دارم💪🏻تک و توک و تو ذهنم چیدم😃حتما امیدم منو نا امید نمیکنه😅و میتونم یه چشم کوری هم به اونایی که میگن نمیتونی و نمیشه و تو مثل فلان نیستی و...بگم😂💪🏻خوشحالم که به دنیا اومدم😉ودارم زندگی میکنم🙄تلاش میکنم🙄حالا با هر مشکلی که هست میسازم🤗🤗خدایااا شکرت برا همه چیز😘🌹💃در اخر اگه امضامو خوندی یه صلوات مهمونم کن و ریپ بزن منم برات بفرستم😃

مثلا میگم میخوام ناخن بکارم... میگهدنهههه... میگم انقد ب خودم نرسیدم خیانت کردی دیگه... من از تو نظر نمیخوام.. اجازه هم نمیخوام ب خودم مربوطه... ناراحتی برو... خلاصه اینکه هزاااار بار همینجوری دعوا کردیم 

حق داری عزیزم

بنظرمن خیانت قابل بخشش نیس

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖

بخشیدم و فراموش کردم بازم تکرار شد

خیانت درد بی درمونه دوباره میره سمتش

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

دیگ ب روش نیار انفد

روش باز میشه

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️
خاسم ببینم اگه خدای نکرده شوهرتون خیانت کنه... میبخشی؟ اگه ببخشی کلا حرفشو نمیزنی؟ اصلا اینکخ من همش ...

عزیزم خیانت بخشیدنی نیست ولی اگه بخشدی ایدا دیگه ب روش نیار پر رو ترش میکنه لعنت ب مردای عوضی خیانت کار