2737
2734
عنوان

اگه شوهر تون خیانت کنه میبخشین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 628 بازدید | 46 پست
اره دقیقا.. همش میگم.. انقد این حرفو میزنم اخر میگه خوب کردم اصلا... ولی اصلا نمیتونم جلو زبونمو بگی ...

خاک توسرش خیانتکارقبحش ریخته

خداجونم کمک کن بتونم بهترین مامان باشم برای این پسرکوچولوی قشنگی که بهم دادی باتمام وجودم عاشقشم عاشقتم😍😍🥰
خاسم ببینم اگه خدای نکرده شوهرتون خیانت کنه... میبخشی؟ اگه ببخشی کلا حرفشو نمیزنی؟ اصلا اینکخ من همش ...

اگه برعکس بود دوست داشتین شوهرتون چیکار کنه؟ یکی از اتفاقاتی که خیلی ممکنه بیافته از بین رفتن هیجان توی زندگیهاست که ممکنه منجر به خیانت بشه. حالا این ممکنه بین خانوما هم اتفاق بیافته. اینجا توی این سایت همه خانوما میان از خیانت شوهراشون میگن.

حالا اگه بر فرض محال یه خانومی از یه نفری خوشش اومد و خیانت کرد شوهرش چه برخوردی باید بکنه؟ یا خدای نکرده فرض کنین برای خودتون اتفاق بیافته، بعدشم متوجه بشین اشتباه کردین و دیگه هم کلا تموم بشه قضیه ولی شورهتون متوجه بشه، دوست دارین شوهرتون چه برخوردی بکنه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی سخته ببخشی و فراموش کنی.لامصب اصلاا از ذهنت پاک نمیشه مگر طرف خودشو بهت ثابت کنه.که متاسفانه مردا اینجوری نیستن پروو تر از این حرفان.

من نمیتونم ببخشم 

نمیدونم چرا حرف حق میزنی تعلیقت میکنن

شما با اینکارت اورا تشویق به خیانت می کنی دارید نا خاسته از خونه زندگی زده اش میکنی یموقعه چشم باز می کنی میبینی کلا رفته و مقصر اصلی شما هستید قضیه کش ندید اگه اشتباهی کرده با شرط ببخشیدش

2728
بچه ندارم... چون خیلی التماس کرد و حس کردم واقعا پشسمونه.... بخشیدم

من نمیتونم

خیانش در چه حد بود؟عاطفی یا جنسی یا هر دو

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣

هر ادمی با اون یکی فرق داره 

خیانت ازاردهندست همین که بخشیدی روح بزرگی داری 

ولی قشنگتر اینه که حالا که بخشیدی خرابش نکنی 

هربار اینا رو میگی همسرت رو ناخودآگاه یاد اون میندازی 

بذار کامل از ذهنش پاک شه و اینکه عظمت قلبت رو ببینه

ببین یا نباید میبخشیدی یا اگه بخشیدیش دیگه سعی کن به روش نیاری با این شرایط اونم یه زمانی خسته میشه میزنه به سیم اخر میگه بدرک که ابروم رفت بزار همه بفهمن من چیکار کنم ولی حاضر نیستم دیگه این زنو تحمل کنم ... به جای سرکوفت زدن یه جوری رفتار کن که دیگه دنبال اینجور کارا نره همش بگه مگه زن من چی برام کم میزاره که برم با زنای بیرون رفیق بشم ... وقتی سرکوفت میزنی اونو از زندگی با خودت خسته میکنی اینجوری بیشتره به سمت بیرون کشیده میشه

شوهر من یه خیانت نصف نیمه کرد 6 ماه درگیر یکی بود بعد 6 ماه ک تموم شد واسه رهایی از عذاب وجدانش بمن ...

شوهر منب گفته خودش15روز درگیر بود... و اون دختره ب بهانه مشاور بهش نزدیک میشع ولی بعد.... 

بعد برگشتن من گویا کات کرده بودع... ولی بازم من فهمیدم 

لایک نکن با شرف... برام دعا کنید تولیدیم بگیره 
2740
من نمیتونم خیانش در چه حد بود؟عاطفی یا جنسی یا هر دو

شوهر منب گفته خودش15روز درگیر بود... و اون دختره ب بهانه مشاور بهش نزدیک میشع ولی بعد.... 

بعد برگشتن من گویا کات کرده بودع... ولی بازم من فهمیدم 

لایک نکن با شرف... برام دعا کنید تولیدیم بگیره 
شوهر منب گفته خودش15روز درگیر بود... و اون دختره ب بهانه مشاور بهش نزدیک میشع ولی بعد....  بعد ...

خیانتش در چه حدی بود؟

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣
اره دقیقا.. همش میگم.. انقد این حرفو میزنم اخر میگه خوب کردم اصلا... ولی اصلا نمیتونم جلو زبونمو بگی ...

سعی کن نگی.اخه ممکنه اونم باز دوباره شروع کنه .ینی حس کنه فرقی نداره پاک باشه یا نه.

اما وقتی آرومی بهش بگو وقتی اینکارو میکنم دست خودم نیست.داغش هنوز سرد نشده وگرنه میدونم تو دیگه هیچ وقت دنبال این مسایل دیگه نمیری.بهم فرصت بده.

شوهرتم باید بفهمه تبعات خیانت به همسر با یک عذر خواهی تموم نمیشه به سرعت.باید صبوری کنه.

من و خدا💫
خاسم ببینم اگه خدای نکرده شوهرتون خیانت کنه... میبخشی؟ اگه ببخشی کلا حرفشو نمیزنی؟ اصلا اینکخ من همش ...

خیانتش در حد چت بوده یا رابطه?

♣️♣️درسته کینه خوب نیست ولی زشته یه بدیهای بدون جواب بمونه♣️♣️