2733
2739
عنوان

اگه شوهر تون خیانت کنه میبخشین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 628 بازدید | 46 پست

سختههههه

و فراموش شدنشم سخت تر

ولی زیاااد نکوب چون ممکنه عادی بشه واسش و دیگه حرفات شرمنده‌اش نکنه

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه

خیانت یه ضربه خیلی مهلکه به کسی که خیانت میبینه شرایط آدما باهم فرق داره در شرایط فعلی من نمیبخشم شمام حق دارین خیلی آسیب دیدین 

آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است نجابت با متانت /متانت با نجابت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا میگم میخوام ناخن بکارم... میگهدنهههه... میگم انقد ب خودم نرسیدم خیانت کردی دیگه... من از تو نظر ...

کارت خوب نیست عزیز

اینجوری باز میره خیانت میکنه

اگه امکانش هست بخون خوش حال میشم.  ریحانها هستم🤓بهم میگن نازنین بهاره🤗دلیل انتخاب نام کار بریم هم اینه😍از اون بچه درس خونام😉بیماری اضطراب دارم😪خانواده ام درکم نمیکنن و....🤧مثل همه مشکل دارم مالی و....🥺ولی امیدوارم😀انیدم به اینده است 👩‍🔬 برای همه چیزش برنامه دارم💪🏻تک و توک و تو ذهنم چیدم😃حتما امیدم منو نا امید نمیکنه😅و میتونم یه چشم کوری هم به اونایی که میگن نمیتونی و نمیشه و تو مثل فلان نیستی و...بگم😂💪🏻خوشحالم که به دنیا اومدم😉ودارم زندگی میکنم🙄تلاش میکنم🙄حالا با هر مشکلی که هست میسازم🤗🤗خدایااا شکرت برا همه چیز😘🌹💃در اخر اگه امضامو خوندی یه صلوات مهمونم کن و ریپ بزن منم برات بفرستم😃
2728

نه 

فقط جدا میشم 💔

زدم فریاد خدایا این چه رسمیست رفیقان را جدا کردن هنر نیس رفیقان قلب انسانن خدایا بدون قلب چگونه می‌توان زیست💔رفیق جان، روزهای خوب تـوی راهن.قـرار نیست که همیشه صبح رو با قلب شکسته و پر غم از خواب بیدار بشی؛🍃 خدایا منظوره من از اینکه 'هوامو داشته باش' این نیس که فقط اکسیژن برسونی یکم خلاقیت آخه قربونت برم... شیطون رو ببین چه پیشنهادهایی میده😂😂😂،،،،،به امید روزی که حال مردممون خوب بشه🖤دوباره بخندیم یه روز خوب میاد🙂 جدیدا ناتوانی جنسی پیدا کردم......تو هر مغازه ای میرم توان  خریدن هیچ جنسی رو ندارم🤪🥴‏بیا واقع‌بین باشیم، اگه دیر جوابتو میده و به زور یه حالی ازت میپرسه، مطمئن باش به حرف زدن باتو علاقه ای نداره، وگرنه کیه که این روزا گوشیش دستش نباشه؟😂😁 ‏یه سیب از درختش کندن خوردن داره دهنمونو سرویس میکنه...بعد تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و با حوریاش ور بری؟؟؟بــییییییااااااااه 👍👍👍رفتم سونوگرافی از مجاری کلیوی تو گزارشش نوشته مثانه پر از ادرار است خب اینو از خودم میپرسیدید بتون می‌گفتم انتظار داشتید تو مثانه ماءالشعیر باشه؟😂 حماقت نکن!😠 همین دیگه... خیلی باکلاس بود... بذار یه بار دیگه بگم 😂حماقت نکن! 😑☝️😐 دوست دارم بگم ویتامین ۳۰ تو بگو (ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😒😒
2740
خاسم ببینم اگه خدای نکرده شوهرتون خیانت کنه... میبخشی؟ اگه ببخشی کلا حرفشو نمیزنی؟ اصلا اینکخ من همش ...

تا یکسال همینجوریه.با اینکه دلت نمیخاد اینکارو بکنی،اما با یه بهانه کوچیک میکوبیش تا دلت خنک شه.ینی ناخواسته هی مجازاتش میکنی.طبیعیه.

اما بعدها دیگه نمیگی.

من و خدا💫
تا یکسال همینجوریه.با اینکه دلت نمیخاد اینکارو بکنی،اما با یه بهانه کوچیک میکوبیش تا دلت خنک شه.ینی ...

اره دقیقا.. همش میگم.. انقد این حرفو میزنم اخر میگه خوب کردم اصلا... ولی اصلا نمیتونم جلو زبونمو بگیرم 😭😭

لایک نکن با شرف... برام دعا کنید تولیدیم بگیره 
خاسم ببینم اگه خدای نکرده شوهرتون خیانت کنه... میبخشی؟ اگه ببخشی کلا حرفشو نمیزنی؟ اصلا اینکخ من همش ...

شوهر من یه خیانت نصف نیمه کرد 6 ماه درگیر یکی بود بعد 6 ماه ک تموم شد واسه رهایی از عذاب وجدانش بمن گفت ک از طرف اون زن بوده و من محل ندادم و رد کردم و فلان منتها من تو کتم نرفت چون اگه مرد بود همون بار اول ک اون زن پا پیش گذاشت بمن میگفت ولی دیگه نتونستم بهش اعتماد کنم  و الانم تا یه چیزی میشه اون موضوع تو ذهنم بولد میشه و من همش میگم حتما خبریه حتی پشت خطیش بشم بازم ذهنم میره سمتش لامصب اعتماد وقتی بریزه هیچ رقمه درست نمیشه 

حشمت فردوس یجا تو فیلم میگه : شنیدی میگن مردی و مردونگی؟ اشتباه میگن این دوتا شبیه هم هستن ولی یکی نیستن مردونگی یعنی بخشش ،یعنی گذشت ،یعنی دستِ پاک داشتن چشمِ پاک داشتن ،دلِ پاک داشتن اینا یعنی مردونگی .اون روزی که داشتن رو اینا اسم میزاشتن همه اون کسایی ک اونجا بودن مرد بودن پارتی بازی کردن اسمشو گذاشتن مردونگی  همه مردا مردونگی ندارن ولی خیلی از زنا هستن که همه این خصلتارو باهم دارن ..... خلاصه ک خواستم بگم اگه یکی دورتونه ک  اینارو تو وجودش داره ب جنسیتش نگاه نکنین بچسبید بهش این همون کسیه که میتونین بهش تکیه کنین حتی اگه یه دختر ۱۶ ساله اس یا خانوم ۷۰ ساله ........

خیانت چت تادلت بخواددیدم ازش ولی بابچه کوچیک کاری ازم برنمیاد خدایی نکرده جنسی باشه صددرصد طلاق

خداجونم کمک کن بتونم بهترین مامان باشم برای این پسرکوچولوی قشنگی که بهم دادی باتمام وجودم عاشقشم عاشقتم😍😍🥰