2157
2106
عنوان

کسی پروتز کرده؟

352 بازدید | 57 پست

کسی که پروتز میکنه وقتی بجای پروتزش دست میزنه که حسی داره؟ 😶حس یه چیز نا اشنا توی بدنش که اضافیه؟ یا حس میکنه جزو گوشت و پوست خودشه؟ درگیر نیس باهاش؟ 😂😅

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اگه امضامو میبینی لطفا برام دعا کن انشالله گره های زندگیت باز بشه 💜💜خدایا مرسی که هرچی من بدم تو خوبیاتو باز بهم نشون میدی💞

شك نكن كه حس ميكنه اضافس

من سزارين كردم احساس ميكنم از نافم به پايين عضوى از بدنم نيست اصلا حس نداره😂

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👑دختــرم گنـج منــه👑حاصـل رنــج منــه❤️

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

شك نكن كه حس ميكنه اضافس من سزارين كردم احساس ميكنم از نافم به پايين عضوى از بدنم نيست اصلا حس ندار ...

وای پس عمرا چونمو پروتز کنم فکم خیلی عقبه نیم رخم جدیدا فهمیدم خیلی زشته یهو به سرم زد بعد یکم فک کردم دیدم من یه لحظه انگشتم بی حس میشه کلا مغزم باهاش درگیره پروتز کنم که ذیگه همش با صورتم درگیرم همش دست میزنم و اینا انگار باید چونمو بکنم😂😶

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اگه امضامو میبینی لطفا برام دعا کن انشالله گره های زندگیت باز بشه 💜💜خدایا مرسی که هرچی من بدم تو خوبیاتو باز بهم نشون میدی💞
2149
وای پس عمرا چونمو پروتز کنم فکم خیلی عقبه نیم رخم جدیدا فهمیدم خیلی زشته یهو به سرم زد بعد یکم فک کر ...

مثل منى منم اينقدر وسواس فكرى گرفتم رو اين موضوع كه همش دست ميزنم به شكمم بيينم حس ميكنم يا نه😂

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👑دختــرم گنـج منــه👑حاصـل رنــج منــه❤️
2050
2143
۹۰ گرد و سفت سفت

چن شد هزینه تا اخر عمر میمونه؟؟؟

خاص بودن بی فایدسـت خـاصـیتـ داشـته باشـین😏ازصدای گذرآبـ چنان فهمیـدم تندترازآبـ روان عمـرگران میگذرد زندگی را نفسی ست.ارزش غــم خوردن نـیسـت..آنقدرسیـربخند تاکه ندانی غم چیست😶
2051