2157
2106
عنوان

دارم میمیرم

270 بازدید | 41 پست

هفته شش بارداری ام چند وقته درست حسابی غذا نخوردم ن شام ن ناهار الان از معده درد افتادم هیچی نمیتونم بخورم معدم  داغون شده  چکار کنم مردم 

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سلامتی تو دلیم و شفای مادرم دوتا صلوات مهمونم کنید؟🥺🙏💐 میشه دعا کنید این تیکر تا آخر بمونه بعد از سالها انتظار بچه دار شدم برای سلامتی تو دلیم یه توحید مهمون کنید ایشالله حاجت روا بشین🥺الله هم صلی علی محمد و آل محمد

خیلی لاغر و ضعیفم از قبلم اشتها نداشتم الان بدترم شدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سلامتی تو دلیم و شفای مادرم دوتا صلوات مهمونم کنید؟🥺🙏💐 میشه دعا کنید این تیکر تا آخر بمونه بعد از سالها انتظار بچه دار شدم برای سلامتی تو دلیم یه توحید مهمون کنید ایشالله حاجت روا بشین🥺الله هم صلی علی محمد و آل محمد

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149
بچت میمیره هاااا غذا بخور

خدانکنهههههه یه دور از جونی چیزی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی لاغر و ضعیفم از قبلم اشتها نداشتم الان بدترم شدم

وای چرا منم تازه باردار شدم دقیقا برعکس توام هرچی میخورم سیر نمیشم

روزهای زیادی گذشته تا فهمیدم همیشه اونی که میخوای نمیشه زندگی بازی های زیادی سر آدم میاره که شاید ی روزی حتی فکرشم نمی‌کردی 
به دکترت گفتی؟ هرچیزی که اشتهات میکشه بخور فک کنن ببینم چی دوستداری از اون بخور تا کمکم همه چی بتون ...

به دکترم گفتم شاید بهم قرص ویتامین بده اشتهام باز شه نداد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2050
حالت تهوع هم داري؟!

دارم ولی بالا نمیارما زیاد از گشنگی حالت تهوع میگیرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدانکنهههههه یه دور از جونی چیزی

🤣🤣🤣🤣🤣

روزهای زیادی گذشته تا فهمیدم همیشه اونی که میخوای نمیشه زندگی بازی های زیادی سر آدم میاره که شاید ی روزی حتی فکرشم نمی‌کردی 
ويار بارداريه سه ماهه درست ميشي

پس بچه چی؟ چجوری میخواد رشد کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2087
دارم ولی بالا نمیارما زیاد از گشنگی حالت تهوع میگیرم

منم عین توام جالب اینجاس انقدر گرسنم میشه ولی نمیتونم هیچی بخورم اما اون چیزایی ک دوسدارم و بزور میخورم

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤

بزور بخور عزیزدل تا خدایی نکرده نه خودت نه فندقت دچار مشکل نشین

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت دیگه حل نمیشه و فراموش نمیشه....
وای چرا منم تازه باردار شدم دقیقا برعکس توام هرچی میخورم سیر نمیشم

خوشبحالت تورو خدا برامنم دعا کن استعلام باز شده حداقل بخاطر نی نیم 

چند هفته ئ

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مغزیجات بخور 

خرما بخور 

میوه بخور 

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
2051