2733
2739
عنوان

جانا99

| مشاهده متن کامل بحث + 881 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

تا الان بدرستی برا کسی گزارش نزدم ولی وقتی اینطور چیزا میبنم حالم بهم میخوره از این داستان های کثافت کاری اگه جانا ببینه خیلی خوبه از همینجا میگم کار درستی انجام دادم دم هما ی اوناییوه گزارش زدن گرم

افکارت مال زمان داییناسورهاست

عزیزم بخدا حقش بود ممی دونم تو متاهای یا مجرد ولی اینو بدون خیلی دختر و مسر مجرد تو سایت هس احتمال زیاد پس به این فک کن که این داستان حرفای خیلی ناجور توش زده شد 

2740

من داستان هایی که از پیج ها بر میدارن رو نمی خونم فقط خود کاربرا اگه داستان زندگیشونو بذارن میخونم بلکه بتونم راهنمایی کنم 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
دوس داشتم گزارش زدم حقش بود مشکل خوندم من نیست چهار تا دختر پسر مجرد تو سایت باشن بخونن فکر و ذهنشون ...

ای خواهرصب تا شب نی نی سایت اینه جن تاشو میخوای گزارش بزنی دوباره میرن یه تایپک دیگه میزنن

گوه تو انگشت گزارش زن

یه روزی تو بچگیامون رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدانیم آخرین بار بوده 😢 کی فکرشو میکرد یه روزی با آدمهایی حرف بزنیم که شاید تا آخر عمرمون حتی نبینیمشون😍 ستاره مامان کیوانم🐣ستی 77سابقم
گوه تو انگشت گزارش زن

😄😄😄😄😄😄

روزی به دخترم خواهم گفت اگر خواستی ازدواج کنی با مردی ازدواج کن که به جای مهمانی های احمقانه که مردان در یک طرف جمع میشوند و از سیاست و کار و فوتبال میگویند و زنان در طرفی دیگر جمع میشوند از مانیکور و انواع رژیم غذایی و جک ها و...صحبت میکنند تو را به دوچرخه سواری، کوهنوردی، تئاتر، کنسرت رفتن، به فیلم دیدن شعر و کتاب خواندن کافه رفتن و شب گردی های بی هوا سفر های بی هوا با کوله پشتی و عکاسی و نقاشی و سر به سر هم گذاشتن و دیوانه بازی هایی که...از از این دست زند. و آنقدر به با تو بودن ایمان داشته باشد که به تو احساس رفیق بودن بدهد نه تنها احساس زن بودن طوری که تمام دنیا به رفاقت و رابطه تان حسودی شان شود آن وقت شاید زمان مناسبی رسیده که تن به ازدواج دهی  وگرنه هیچ گاه به ذهن زیبایت خطور نکند که آرامش را در میان دست هایی خواهی یافت که تو را فقط زن میداند زن...
2706