2733
2734
عنوان

پورشوهرم هر چی از دهنش در اومد گف بهم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 333 بازدید | 22 پست
من ب خانوادم پشت کردم بخاطر این آشغالا، اینا اول یجور دیگ بودن، خانوادم دیگ نمیخان منو ببینن، چون بخ ...

اشتباهت این بوده دیگه.الان اینام دیدن تنهایی بهت زور میگن

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ب خانوادم پشت کردم بخاطر این آشغالا، اینا اول یجور دیگ بودن، خانوادم دیگ نمیخان منو ببینن، چون بخ ...

همینه چون خودت بی خانواده کردی میزنن تو سرت 

حتی اگر خانواده بد باشه نباید بدی بگی تف سر بالاست 

اگر پدرو مادرت نگه داشته بودی الان پشتت به اونا گرم بود 

هر چه زود تر اشتی کن هیچ کس پدر و مادر ادم نمیشه

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......

چطور تو روی مامان و بابات که زحمتتو کشیدن وایسادی .نمیتونستی دوتا درشت بار این شغالا کنی؟

تو اصلا خوب.توعالی  .تو بی نقص.پس لطف کن بیخیال من شو  👋 
2731
آفرین خواهر گل گفتی بزن قدش✋

آخه خودمم کشیدم .من اینقدر زحمتشونو میکشم بعدش مادرشوهرم هرچی از دهنش در میاد بارم میکنه منم ی هفته جواب تماساشو ندادم خونمون چسبیده به هم .میاد دم در نمیرم دم در دخترمو میفرستم.بزار بفهمه ی من ماست چقدر کره داره.

تو اصلا خوب.توعالی  .تو بی نقص.پس لطف کن بیخیال من شو  👋 

درک نمیکنم چرا انقدر بهشون رو دادی ،به اونا چه به کی زنگ میزنی،بعد از اون بدتر رفتی خونشونا مرتب کردی😖😖

یه تجدید نظری در مورد رفتارهات داشته باش، حس میکنم اعتماد به نفس خیلی ضعیفی داری.

خب دیگه اونام میدونن خانواده ت نمیخوانت و اینطوری باهات رفتار میکنن. اصلا به اون ربطی نداره تو زنگ زدی.مگه اون با هر کی کاته توام باید کات باشی؟

2740