2752
2734
عنوان

با خانوادم تو یه ساختمونیم. شوهرم و مامانم اشکمو درآوردن

| مشاهده متن کامل بحث + 956 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
چه اشکال داره خونه پدرزن نشستن براش عیب نیس؟میوه هاشونو خوردن عیبع؟

اره واقعا نشسته تو خونه مردم 

تازه سبک سنگین میکنه جرا کمپوت فرستادن برامون اعلا نشان نفرستادن ! 

برو تو ک.. خر بدبخت ! اه چه قدر من حرص میخورم تو این تاپیکا 

مگع خودتونم میوه هایی ک نمیخورید و داره خراب میشه رو کمپوت یا‌حالا هرچی درست نمیکنید ونمیخورید؟یامثلاغذایی ک خیلی زیادع رو بابقیع تقسیم نمیکنید این کجاش بده؟ما هرچی داریم‌اضاف بیاد رو با برادرام وخاهرم ک‌چند کوچه پایین ترع تقسیم میکنیم

الهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم🙏
به مادرت بگو نفرسته دیگه براتون 

میدونم بگم ناراحت میشه

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر -آرام تر از آهو بی باک تر از شیرم - هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر - رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر - (مولانا)
خب چرا مامانت انقدر میوه میخره ک بمونه خراب شه  ب مامانت بگو جلو شوهرم نفرست ب غیرت نداشتش برم ...

بابام عادتشه همیشه زیاد خرید می کنه

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر -آرام تر از آهو بی باک تر از شیرم - هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر - رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر - (مولانا)
چه اشکال داره خونه پدرزن نشستن براش عیب نیس؟میوه هاشونو خوردن عیبع؟

آخه مشکل همینجاست. اینجا به اصرارا مامانم نشستیم. چون تک دخترم مامانم اصرار داره به ما یکجا باشه. وگرنه شوهرم به شدت مخالفه اینجا نشستنیم. چند سال هم جدا بودیم که به اصرار مامان و بابام اومدیم اینجا. واسه همین تو این زمینه دهن من بستس

2706