2733
2734
عنوان

پدرشوهرم همه حرف بارم کرد 😞😞

238 بازدید | 12 پست

دختر خاله پدرشوهرم، ک میشه دختر نوه عمه بابام، مریضه سنش بالاهه، سرطان داره، اینا کلا باهاشون قهرن الکی، کل فامیل بابام خیلی دوسش دارن باهاشون رفتا آمد داشتیم، من زنگش زدم بعد شوهرم فهمید هزارتا حرف بهم زد، الانم پدرشوهرم در اومد بهم گف خودسرانه زنگ زدی بدون اجازه کسی و.... ، شوهرم سرکاره، انوقت خونم طبقه بالا پدرشوهرم ایناس، من اومدم بالا، زنگ زد ب شوهرم گف تو مرد نیستی، بخدایی ک بالای سرمه دردمو میدونه ن دختر توقع داری بودم از اول ن ازشون چیزی خاستم بی زبون و بدبختم، الانم مادرشوهرم رفته بود بهش گف، رفته بودن بیرون من همه کارا خونشونو کردم اخه یعنی ایقد کارم اشتباه بوده، بچه ها این متن مال چن ساعت پیشه ک تاپیک زدم، الان دوباره پدرشوهرم اومد صدام زد گف، تو گوه خوردی زنگ زدی، تو بدرد اشغالم نمیخوری، خیلی پررو شدی و.... ، بخدا من فقط گریه کردم، تاحالا بی احترامی بهشون نکردم، فقط کلفتی کردم، از بس گریه کردم سرم داره منفجر میشه😭😭

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏

خدا منو میبینه بنظرتون در طول زندگیم فقط حرف خوردم از بقیه 21 سالمه ولی مثل یه زن 80 ساله ام، جوونی نکردم😞😞

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه توصیه جدی : اینی که هستی رو دیگه نباش 😐😐

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
چرا بهشون گفتی زنگ زدی؟

شوهرم فهمید خودش، بخدا داغونم حقم این حرفا نبود

2738

ازدواج فامیلی همینه منم ازدواج فامیلی کردم همسرم خیلی خوبه ولی سر فامیلها آنقدر خونمون اختلاف افتاد آنقدر تهمت و حرف زدن پشت سرم الآنم دیگه کلا بی خیال شدم سعی کردم رفت و آمدم رو کم کنم به زندگیم برسم به همسرم محبت کنم

ازدواج فامیلی همینه منم ازدواج فامیلی کردم همسرم خیلی خوبه ولی سر فامیلها آنقدر خونمون اختلاف افتاد ...

من 7 ماهه ازدواج کردم ولی نزاشتن تو خونه خودم غذا بخورم پدرشوهرم همش ب شوهرم میگه نبینم زنت دنبال جدایی بگرده، از صب تا شب فقط نوکریشونو کردم، شوهرمم همش راه دور سرکاره😞