2157
2106

نمیری

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

🤐من

نشست تو ماشین...دستاش می لرزید...بخاری روشن کردم...گفت:« ماشینت بوی دریا میده...»گفتم: « ماهی خریده بودم..»گفت: « ماهی مُرده که بوی دریا نمیده..!»گفتم: « هرچیزی موقع مرگ، بوی اونجایی رو میده که دلتنگشه!!»گفت: «پس من بمیرم، بوی تورو میدم...💔🙃

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2149

ولش کن برو یچیزی یاد بگیر من درس خوندم عین ...پشیمونم راس میگم بخدا .کاش چیزی یاد میگرفتم

کاربری چهارمه🥰...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه 
2050
چی قبول شدی؟ چی خوندی؟

کامیپوتر .هرجا هم آدم کار کنه حقوق کمه .مگر سهیمه داشته باشی استخدام بشی .دختر خالم همش مشروط میشد با سهیمش استخدام شد و من فقط گریه کردم انروز یادمه

کاربری چهارمه🥰...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه 
تا دیپلم خوندم  نه دانشگاه نرفتم

منم😆

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏
2087

توی دانشگاه رفتن هم هیچی نیست. خدا آرامش و دل شاد بده. امروز روز دوم کارآموزیم بود ولی اصلا احساس خوشحالی نداشتم.همه چیز یجورایی الکی و اجباریه. بنظرم توجهت اصلا به این سمت نباشه که من دانشگاه نرفتم ولی الان همه رفتن و خیلی خوبن و خوشحالن. از زندگیت لذت ببر.شد شد نشد هم فدای سرت.توی ایران همه چی اینطوریه.

عه چ عجب یه نفر مثل من پیدا شد  چند سالته؟

۲۱سالمه دوبار کنکور دادم با رتبه زیر ۱۰هزار هیچ پخی نشدم منم دیگه نخوندم

نشست تو ماشین...دستاش می لرزید...بخاری روشن کردم...گفت:« ماشینت بوی دریا میده...»گفتم: « ماهی خریده بودم..»گفت: « ماهی مُرده که بوی دریا نمیده..!»گفتم: « هرچیزی موقع مرگ، بوی اونجایی رو میده که دلتنگشه!!»گفت: «پس من بمیرم، بوی تورو میدم...💔🙃
توی دانشگاه رفتن هم هیچی نیست. خدا آرامش و دل شاد بده. امروز روز دوم کارآموزیم بود ولی اصلا احساس خو ...

اون ک اره 

شاید به قول شما یکی رفته ولی دلش خوش نیس 

خس خوشحالی نداره

ولی یکی نرفته ولی حس خوشبختی و ارامش تو زندگیش هس 

موافقم که به درس خوندن نیس 

نمیگم درس نخونیم ولی همه چیز نیس

2051