2733
2734
عنوان

چطوری از شوهرمون پول بگیریم ک زشت نباشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 52 پست
من حتی اگ شاغل باشم بازم وظیفشه هر ماه بهم پول بده  کسی که ازدواج میکنه خودش باید شعورش برسه ک ...

آره اونکه صددرصد ولی ی روانشناسی میگفت مردا واسه زنایی ک مستقلن خیلی بیشتر ارزش قائلن چیزیم ک الان تو جامعه سخته مستقل شدنو کار پیدا کردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه اصلا نمی گه چرا خریدی و اینا چون با کار کردنم مخالفه شدید. من مجرد بودم شاغل بودم ولی همسرم گفت ک ...

خب حالا هر چقد بخوای میتونی خرج کنی اونم چیزی نمیگه؟

مثلا جسارتا تا حالا حس نکردین ک چقد وابسته ب شوهرممو..

اره ولی اگه نشد ک کار کنی بی ارزشی؟

بستگی به شعور همسرت داره خیلیا زنهای شاغلشون رو خونه دار می کنن و تمام امکانات رو میدن بهش کلی احترام میزارن بعضیام شعور ندارن

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
2740

وا خب شوهرمونه دیگه🙄منکه چون نذاشت برم سرکار الان بیشتر از همیشه میده که یه وقت فکر کار به سرم نزنه

ولی من کارو بخاطر پولش نمیخوام اصلا🤦🏻‍♀️

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   
زن میگیرن بایدهرجشوبدهند چه زشتی نکنه میخواهی بری از همسایه پول بگیری لزاول عادت بده برات خرج کنه ...

اره درسته 

ولی بحثه ارزش قائل شدنو ایناس میترسم از دیدش آویزونو بی خود ب نظر بیام چون الان بیشتر زنا خودشون ی کاری دارن حتی کم درآمد

اگه در آینده کار نداشته باشم تا حالا ک نداشتم چون

وا خب شوهرمونه دیگه🙄منکه چون نذاشت برم سرکار الان بیشتر از همیشه میده که یه وقت فکر کار به سرم نزنه ...

منم کلا از کار بیرون خوشم نمیاد البته کارایی ک تو شهر منه البته 

ولی نمیخوام از دیدش بی خود و علاف ب نظر بیام نمیدونم چیکار کنم ن کار خوب هست ن میشه بیکهر موند ی وضعیه اصن

اره درسته  ولی بحثه ارزش قائل شدنو ایناس میترسم از دیدش آویزونو بی خود ب نظر بیام چون الان بیش ...

عزیزم من خودم کارمندم

اتفاقاهمکارهام که درامد دارن وبازهم ازشوهرهاشون پول میگیرن وبراشون خرج میتراشن عزیزترن

اینوعملا دیدم......

اصلا هم فکرنمی کنند اویزونی

ازقدیم میگن زنی که خرج نداره ارج نداره

وواقعا هم گل گفتند

قبلا دفتر کارشناس دفتر فنی کارگاهای ساختمونی بودم بعد تدریس ریاضی می کردم مدرسه ابتدایی

چ جالب منم دارم آموزش ابتدایی میخونم حقوقش چطور بود سختی کارش چطوره منم دودلم ک در آینده برن درسه درس بدم یا نه

2706