2737
2739
عنوان

چطوری از شوهرمون پول بگیریم ک زشت نباشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زشت نیس  باخودش نمیگه این آویزونه منع همش؟؟

ن بابا بیجا میکنه وظیفشه ک بده ...ببین حالا گذشته از شوخی ....از اول ب خودت ارزش بده و تعیین کن ک ماهیانه ک حقوق میگیره وظیفش باشه ک در حد توانش بهت پول بده مثلا ۲۰۰ یا ۴۰۰ هر چقدر ک بتونه حتی شده کم

2728

من مطرح نکردم ولی یکی از خواستگارام میگف مامانمو میبینم که همش مجبوره به بابام بگه پول بریز ناراحت میشم حالا بابام یه چی بیشتر میریزه ولی وگه جالبی نداره مدام مامانم ازش میخواد خودم یه کارت مخصوص برا خرجی خودت وخونه بهت میدم و هرماه پول میریزم دیگه تو بعد چن جلسه اشنایی اینو مطرح کن

من حتی اگ شاغل باشم بازم وظیفشه هر ماه بهم پول بده 

کسی که ازدواج میکنه خودش باید شعورش برسه که به خانومش پول بده

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
2740
زشت نیس  باخودش نمیگه این آویزونه منع همش؟؟

زن میگیرن بایدهرجشوبدهند

چه زشتی

نکنه میخواهی بری از همسایه پول بگیری

لزاول عادت بده برات خرج کنه وگرنه فاتحه ات بعدها خونده میشه

یک عمرمیخواهی باهاش زندگی کنی ها

چ خوب واقعا نمیدونستم  دستت درد نکنه روشنم کردیا ولی خب بعضیا میگن مردا واسه خانومایی ک مستقل ...

خواهرم مستقله...تا همین دو سه ماه پیش کارت حقوقش دست شوهره چیزش بود...دیگه بالاخره جرات پیدا کرد گرفتش طی جریاناتی...البته زیادم فرق نکرده...بیشتر خریدا با کارت خواهرمه...حتی رستوران برن هم همینطور...

ما ولی رااااحتیم..  اصلا رستوران نمیریم که پی کارت بانکی باشیم...  

تنها چیزی که از پدربزرگم به یادگار مونده همین شعره... فهم ادراکِ کمالات ای پسر پولست پول/ پرده پوش عیب اسرار بشر پولست پول / هرکسی بی پول گردد بی کَسَش خوانند خلق / پس برادر یا رفق حتی پدر ،پولست پوووول...  

دقیقا همینطوره اگ مستقل باشی و برو بیایی داشته باشی مسلما ارزشت بیشتره تا خونه دار و بی عار چون کار خونه رو وظیفه میدونن ن لطف ولی خودت منبع درآمدی داشته باشی به چشم دیدم احترامت بیشتره

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
2706