2733
2739
عنوان

چطوری از شوهرمون پول بگیریم ک زشت نباشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 52 پست
منم کلا از کار بیرون خوشم نمیاد البته کارایی ک تو شهر منه البته  ولی نمیخوام از دیدش بی خود و ...

من استخدامی آموزش پرورش واسه دبیری قبول شدم

اقا نذاشت برم که من از صب تا شب کار میکنم تو تو رفاه و آرامش باشی وقتی میگی برم سرکار یعنی نیستی و من دوست ندارم وقتی میام خونه خسته باشی و کار میخوای چیکار بشین خونه پادشاهی کن😬😬😬از اون ب بعد کلا به این موضوع حساسه و فکر می‌کنه کارو بخاطر پولش میخواستم و رفاه مالی ندارم که میگم کار کنم واسه همین بیشتر از همیشه میده🤕ولی من اصلا کارو بخاطر پولش نمیخام😢من زن تو خونه نشستن نیستم☹️☹️☹️

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره اونکه صددرصد ولی ی روانشناسی میگفت مردا واسه زنایی ک مستقلن خیلی بیشتر ارزش قائلن چیزیم ک الان ت ...

نمیدونم والا  از طرفی بعضی مردا خودشون محدود میکنن زنشونو نمیذارن کار کنه

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
چ جالب منم دارم آموزش ابتدایی میخونم حقوقش چطور بود سختی کارش چطوره منم دودلم ک در آینده برن درسه در ...

من غیرانتفاعی بودم دو سال پیش بهم 2.5 می دادن که کم بود ولی من خیلی کارمو دوست داشتم. سخت که اصلا نبود کلی حس خوب داشتم اتفاقا

2731
با بچه ها سرو کله زدن سخت نیس

نه اصلا منو خیلی دوست داشتن بچه ها. چون سنمم نسبت به معلمای دیگشون کم بود خیلی با هم صمیمی تر بودیم. البته من مدرسه دخترونه تدریس می کردم شاید پسرا فرق داشته باشن. 

آزمون استخدامی قبول شدین یا  دانشگاه فرهنگیان

ازمون استخدامی💔💔💔سال بعد حقوق میخونم برا وکالت ، اونو دیگه نمیتونه نذاره چون بابام پوره‌ش میکنه😂😂😂😂🖐️

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   
2740