2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول یه استوری با معنی بزار مفهومی..اگر جواب داد تو هم جوابش و بده.. خب اگه کلن نتیجه نداد..میتونی ب ...

نمیتونم جواب بدم اجی مشکلم همینه😔خانوادم تعصبی بفهمن بد میشع

2728
خب عزیزم اگه واقعا توام میخاییش ی جوری بهش بفهمون ک بیاد جلو بنظرم گناه داره ها دلشو نشکون

چطوری بفهمونم اجی؟

اومد دیدمش باهاش حرف میزدم میخندیدم یعنی فایدع ای نداشته این کار

خب اجی هدفش بنظرت از ای میس اخر چی میتونه باشع‌؟

شاید هنوز تورو میخاد وگرنه چرا باید باز سراغت بیاد.داره تحریکت میکنه خاستگاریشم الکی بوده تاازت واکنش ببینه...وااااای چقد خوشم میاد ازاین چیزای رمانتیک

نمیتونم جواب بدم اجی مشکلم همینه😔خانوادم تعصبی بفهمن بد میشع

خب آخرش چی؟؟پس بالخره باید بهش بفهمونی دیگه..خب پس حداقل یه بار جوابشو بده بگو اگر حرفی داری با خانوادم صحبت کن.اینجوری حداقل مزه زبونت ومیفهمه..ولی سکوت نکن باید تا دیر نشده یه کاری بکنی..چون میخوایش

2738
اینکه گفتی با گوشی پسرخالت اس داده بعد استوری گذاشته...اخه نگفته تو با پسر خالت اشتبا میگیری

ن ب پسرخالم پیام داد ادرس منو داد

ولی ب خودم میس داد و استوریاش برام بالا میامد

چطوری بفهمونم اجی؟ اومد دیدمش باهاش حرف میزدم میخندیدم یعنی فایدع ای نداشته این کار

عزیزم بشین باهاش حرف بزن برین حرفاتونو با هم بزنید میدونم تو خیلی دوسش داری فقط انگار ی ترسی داری حس میکنم اونم دوست داره الان نمیدونم چرا اینجوری می‌کنید دوتاتون 

مگه آدم چندبار ب دنیا میاد چند بار زندگی میکنه ک کنار کسی ک  دوسش داره زندگی نکنه؟ 

بنظرم پا رو دلت نزار باهاش حرف بزن اگه قصدش جدیه ک حتما هست بیاد خاستگاری 

به تمام آرزوهام قول رسیدن دادم 💪
شاید هنوز تورو میخاد وگرنه چرا باید باز سراغت بیاد.داره تحریکت میکنه خاستگاریشم الکی بوده تاازت واکن ...

الانم اصلا زیاد ان نمیشع😔پستامم دیگ لایک نمیکنه

استوریامم نمیبینه😔

ولی میس انداخ

اومدم باهاش حرف زدم میخندیدیم چن روز گذش میس انداخ

خب آخرش چی؟؟پس بالخره باید بهش بفهمونی دیگه..خب پس حداقل یه بار جوابشو بده بگو اگر حرفی داری با خانو ...

اجی نمیتونم جواب بدم بخدا خیلی میترسم

ولی ی پروف گذاشتم

هر کسی رو همونقدر دوس دارم ک دوسم دارع همونقدر دلم تنگ میشع ک دلش واسم تنگ شع شاید شبیع معاملس ولی م برا ار کسی همونقدر اررش قائلم ک برام ارزش قائله

الانم اصلا زیاد ان نمیشع😔پستامم دیگ لایک نمیکنه استوریامم نمیبینه😔 ولی میس انداخ اومدم باهاش حر ...

خب میگی آن نیس دا حتما نت نداره یا ازت ناامید شده ولی اگ توهم دوسش داری باید ی جوری بش بفهمونی...کاش بهم میرسیدین چقد شیرینه

اینجوری ک تو رفتار کردی من ب جای اون حس کردم اصلا دوسش نداری اونم الان این فکرو کرده این باعث میشه دیگه تلاشی نکنه حداقل جوابشو بده حرفتو بزن 

به تمام آرزوهام قول رسیدن دادم 💪
2706