2733
2734
20 اجی

ب نظرم بیخیال شو اگ. واقعا بخوادت پاپیش میزارع ‌‌..هر چند اختلاف سنیتون جالب نیس.ممکنه بعدها دردسرشه برات

برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و همه بچه ها و  آرامش هممون یه صلوات می فرستید... امیری حسین و نعم الامیر ...خیلی محتاج دعام لینک حذف تاپیک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون فقط ۱۸سالشه چه جلو امدنی اخه 😶اسی متاسفانه از محدود بودن بیش ازحد نمیتونه خوب فکرکنه 

عههه 😐 خیلی بچس که😐💔

من جا اسی بودم سنشو می‌فهمیدم کلا بیخیال میشدم 🤦

💜I'M AN ARMY
2731
نمیتونم جواب بدم اجی مشکلم همینه😔خانوادم تعصبی بفهمن بد میشع

برایه باره چندم تاپیک زدی همن سوالهاااا تکراری برات دلم سوخت یعنی ۲۰ سالته واقعا موندم بهت چی بگم ترخدا یک کم جدول حل کن چندتا کتاب بخون ببخش عزیزم فکر کنم مغزت باید رشد کنه این سوالها ماله یک دختره ۱۰ سالس یعنی مغرت ۱۰ سال عقبه خودت باید کمک کنی به خودت

یعنی فکر کرده دوسش داری اما غرورت اجازه نمیده جوابشو بدی برای همین مثلا میخواد شما رو ناراحت کنه ... ...

چطور اجی همچی فکریو میگی میکنه؟

من ک میگم فک کنم گفته دوسش ندارم😞

چطور اجی همچی فکریو میگی میکنه؟ من ک میگم فک کنم گفته دوسش ندارم😞

نه فک نکرده دوسش نداری البته حس من میگه  . فکر کرده داری براش کلاس میزاری به قول خودمون طاقچه بالا . معمولا آدما حس میکنن کسی دوسشون داره یا نه حتما حس کرده دوسش داری

2738
نه فک نکرده دوسش نداری البته حس من میگه  . فکر کرده داری براش کلاس میزاری به قول خودمون طاقچه ب ...

نمیدونم والا خودمم میگم شاید بگع بلاک نکردع دوسم دارع دو س بارم اوایل استوریاشو دیدم اومد خونمونم باهاش حرفیدم و کلی خندیدیم

از ی لحاظم میگم شاید بگع جواب ندادع حتما دوسم ندارع

نمیدونم والا خودمم میگم شاید بگع بلاک نکردع دوسم دارع دو س بارم اوایل استوریاشو دیدم اومد خونمونم با ...

نه اصلا پسرا از این فکرا نمیکنن که کسی دوسشون نداره اعتمادشون به سقفه یه درصد فکر نکن مثل ما دخترا باشن 😂 شک نکن میدونه دوسش داری 😁

یعنی الان با این جواب ندادنای م فک کردع نمیخامش یا سر سنگین برخورد کردم دو س بارم اوایل استوریشو دید ...

بله درسته ولی اگه قصدش جدی بود صبر می‌کرد یا علنی بهتون می‌گفت 

پسرم آدمی را آدمیت لازم است