2137
2106

سلام دوستان یکی از پسرای فامیل شمارمو از داخل گوشی پسرخالم برداشته بود 

بعد ی شب از گوشی پسرخالم پیام داد ک ی دختریو دوس دارم ادرس دقیق من و چن سالشع فامیله چ مرحلع ایع از درس و...فقط اسممو نیاورد ک گف فامیله نمیشع 

بعد ی شب شروع کرد میس انداختن از وات منم جواب ندادم

ی شب حواسم نبود دستم ب استوریش خورد فهمید بعدش استوری کرد بدستت میارم حتی اگ تاوانش مرگ باشع و...

بعد م س بار استوریاشو دیدم دیگ ندیدم 

باز ی بار دیگ بازار دیدیمش ی جورایی عصبانی بود بعد رفتم خونه استوری سیاه کرده بود اهنگ روش منم ندیدم بعدش باز میس کال انداخ ولی تصویری باز جواب ندادم اینستا درخواس باز نکردم پیام داد اینستا نوشته بود س باز جواب ندادم لایک میکرد و...

تا اینک اون روز شنیدم با یکی از محلشون اشنا شدع و گفته برین خاستگاریش واسم پدر و مادرشون گفتن ک این خانوادع ب ما نمیخورع قسم خوردع ک ولش میکنم بعد چن روز پیش ب م باز میس تصویری انداخ ولی پروفتش عکس دست دو نفرع فیکع

دو سوال رو مخمه خاهشا راهنمایم کنید ممنون میشم

اینک جواب ندادنای م و اوایل دو س بار استوریاشو دیدم الان فک کردع نمیخامش یا سرسنگین رفتار کردم؟

اگ اون دخترع رو میخاد گفتع برین خاستگاریش پس چرا ب م میس میندازع؟اونم تصویری

خودم میگم شاید بگع از پروفتش بفهمم رفته با یکی 

ولی خواهرم میگ ک اون از کجا میگ تو همچین فکری میکنی شاید بگی برا م گذاشته 

خدایا دمت گرم تا تو بخوای ب داد من برسی من ب تو میرسم😔

شما هنوز درگیری ؟بیخیال بابا میخواست میومد جلو از فکرش بیا بیرون 

احساس بیچارگی می کنم نبضم را حس نخواهم کرد کسی نیامده و حال و روزم را دگرگون نکرده باید کسی می بود تا دستش را روی شانه ام میگذاشت کسی که حرف های نگفته ام را دریابد من زخم خورده ام باید کسی مرا بفهمد.دوستان عزیزم کاربری دست دو نفره  

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149
میخوادت..وای تا کی احساس میکنم ازت ناامید شده..یه حرکتی زده ببینه تو چیکار می‌کنی..تو چی؟میخوایش؟

ارع 

خب چیکار کنم اجی؟😔

2050
اخه میس یا تصوری میگیره وقتی که کس دیگری رو دوست داره پرروعه 

اخه نمیدونم دوس دارع یا ن

اجی ای جواب ندادن مـیعنی نمیخامش یا سرسنگین برخورد کردم؟

اگه میخاییش چرا تا این حد نا امیدش کردی پس پسرا تا ی حدی تلاش میکنن ها بعد ک نا امید بشن فراموش میکن ...

خب چیکار کنم اجی؟😔

خاهرت درس میگ اون از کجا بدونه،ولی اگ اون توروبخاد ب هر قیمتی شده ب دستت میاره چه تو بخایی چه نخایی. ...

خب اجی هدفش بنظرت از ای میس اخر چی میتونه باشع‌؟

2143
اول یه استوری با معنی بزار مفهومی..اگر جواب داد تو هم جوابش و بده.. خب اگه کلن نتیجه نداد..میتونی ب ...

نمیتونم جواب بدم اجی مشکلم همینه😔خانوادم تعصبی بفهمن بد میشع

خب عزیزم اگه واقعا توام میخاییش ی جوری بهش بفهمون ک بیاد جلو بنظرم گناه داره ها دلشو نشکون

چطوری بفهمونم اجی؟

اومد دیدمش باهاش حرف میزدم میخندیدم یعنی فایدع ای نداشته این کار

2051