2726

سلام دوستان یکی از پسرای فامیل شمارمو از داخل گوشی پسرخالم برداشته بود 

بعد ی شب از گوشی پسرخالم پیام داد ک ی دختریو دوس دارم ادرس دقیق من و چن سالشع فامیله چ مرحلع ایع از درس و...فقط اسممو نیاورد ک گف فامیله نمیشع 

بعد ی شب شروع کرد میس انداختن از وات منم جواب ندادم

ی شب حواسم نبود دستم ب استوریش خورد فهمید بعدش استوری کرد بدستت میارم حتی اگ تاوانش مرگ باشع و...

بعد م س بار استوریاشو دیدم دیگ ندیدم 

باز ی بار دیگ بازار دیدیمش ی جورایی عصبانی بود بعد رفتم خونه استوری سیاه کرده بود اهنگ روش منم ندیدم بعدش باز میس کال انداخ ولی تصویری باز جواب ندادم اینستا درخواس باز نکردم پیام داد اینستا نوشته بود س باز جواب ندادم لایک میکرد و...

تا اینک اون روز شنیدم با یکی از محلشون اشنا شدع و گفته برین خاستگاریش واسم پدر و مادرشون گفتن ک این خانوادع ب ما نمیخورع قسم خوردع ک ولش میکنم بعد چن روز پیش ب م باز میس تصویری انداخ ولی پروفتش عکس دست دو نفرع فیکع

دو سوال رو مخمه خاهشا راهنمایم کنید ممنون میشم

اینک جواب ندادنای م و اوایل دو س بار استوریاشو دیدم الان فک کردع نمیخامش یا سرسنگین رفتار کردم؟

اگ اون دخترع رو میخاد گفتع برین خاستگاریش پس چرا ب م میس میندازع؟اونم تصویری

خودم میگم شاید بگع از پروفتش بفهمم رفته با یکی 

ولی خواهرم میگ ک اون از کجا میگ تو همچین فکری میکنی شاید بگی برا م گذاشته 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خاهرت درس میگ اون از کجا بدونه،ولی اگ اون توروبخاد ب هر قیمتی شده ب دستت میاره چه تو بخایی چه نخایی. ...

خب اجی هدفش بنظرت از ای میس اخر چی میتونه باشع‌؟

2706