2737
2734
عنوان

کیا منتظر اومدن نتایجن؟بیاین اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 89456 بازدید | 3341 پست
اگه فرهنگیان مجاز بودم الان اینجا نبودم ک😐😑😅😂😂

اخه دوست ابجیم با 23 هزار فرهنگیان مجاز شد 

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بچه ها من با ۳۹ هزار منطقه ۳ و تراز ۶۲۰۰ ممکنه پرستاری و اتاق عمل ازاد عادی یا مازاد شهرای خیلی کوچیکو بیارم؟ی جاهایی زدم ناموسا حس میکنم گرگ میخورم اونجا😂

تیکر کنکور💊💉پرستار می شوم💉💊
2740
😂😂😂😂 اخه من با اینکه سر رتبم خیلیییی زیاد استرس داشتم ولی الان دلم تنگ میشه برای اون لحظه🤭

من امروز عجیبببببب دلتنگ بچه های دبیرستان بودم 😪ولی کنکور نه😬

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
اخه دوست ابجیم با 23 هزار فرهنگیان مجاز شد 

مطمعنییییی؟

من با ۱۵ هزار مجاز تشدم

واحد اندازه گیری خوشبختی : نفس های مادر بر ثانیه             کاربری توسط دوتا دوست که شبیه خواهرن اداره میشه❤❤❤
رادیولوژی فیزیوتراپی بینایی سنجی شنوایی پرستاری هوشبری

میاری ایشاااالله

میدونین دعای نی نی سایتی ها خیلی معجزه میکنه؟میشه دعا کنین معجزه زندگی منم اتفاق بیوفته؟من میدونم با دعای شما لطف خدا شامل حالم میشه و امضامو تغییر میدم که به خواستم رسیدم بعد از اینهمه سختی...، دوستتون دارم 🙆‍♀️اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
ترازم ۱۰۲۷۰ از مازندران منطقه ۲

ماشالله ترازت بالاست 

صد در صد قبولی گلم 🌹🌹

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  
مطمعنییییی؟ من با ۱۵ هزار مجاز تشدم

اره مطمعنم تازه یکی دیگه از دوست های ابجیم پارسال با ۱۴ هزار فرهنگیان قبول شد الان دانشجوی فرهنگیانه .

منطقه ۳ 

2706