2752
2734
منافذ پوست بسته نمیشن شما باید بری فیشال‌ پاکسازی کنی‌ منافذ تمیز بشه وقتی تمیز بشه کوچیکتر معلوم ...

میترسم برم جوش بزنم میگن جای کثیف بری صورت داغون میشع😔

کوردم🤞 نوه کاوه اهنگرم   دختر ایران بانو ام

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بعد از اصلاح سدرو ماست بذار رو صورتت و نیم ساعت بمونه بشور

سفت نباشه چون اثر نداره

فرداش زرچوبه و آرد و شیر مخلوط کن بذار رو صورتت اونم خشک نباشه درحدی که بند بیاد رو صورتت 

زردچوبه اش کافی باشه کم نریزیا. دومیه لیفت میکنه و منافذ پاکسازی میکنه میبنده جوانسازی هم میکنه

ابرسانی

البته روی صورت من این اثراتو داشت

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته
با آرایش نخواب‌ شوینده مناسب پوستت هم حتما استفاده کن ضدافتابم‌ ک مهمترین‌ چیزه 

دستت دردنکنه قیمتش چنده؟

با آرایش نخواب‌ شوینده مناسب پوستت هم حتما استفاده کن ضدافتابم‌ ک مهمترین‌ چیزه 

اصلا اهل ارایش نیستم

شوینده میزنم ضد افتابم جدیدا میزنم ولی تاثیر نداشته

میترسم برم جوش بزنم میگن جای کثیف بری صورت داغون میشع😔

عزیزم منم منافذ پوست صورتم بازه ولی کاری باهاشون ندارم و بنظرم این ویژگی که خداوند بهم داده و نباید باعث این بشه که به خاطرش غصه بخورم و بخوام با مواد شیمیایی ازبین ببرمش 

پوستی که منفذ داره مربوط به طبع و فیزیک بدنته، بسته نمیشه

💕سید محرومان، جوار امام رضا گوارای وجود مهربانت... راهت ادامه دارد 💕 استراحت کن مرد میدان، تا با ظهور امام زمان بازگردی رئیس جمهور محبوب و مردمی ایران زمین 💕