2733
2734
عنوان

کیا منتظر اومدن نتایجن؟بیاین اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 89456 بازدید | 3341 پست
ایشالا بیایم خبر بدیم همونی شد ک میخواستیم

اسی بی زحمت نتایج اومد منو ریپلای کن.مرسی💙

💜ARMY💜                                                    به راه های اتصال یکدیگر به خدا دست نزنیم اجازه بدهیم هر کس به گونه ‌ی خودش به خدایش وصل شود نه به شیوه ما ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من میخوام حواسمو با فیلم دیدن پرت کنم.سرتونو یجوری گرم کنین انتظار کشیدن فقط استرس وارد میکنه

واقعا حوصله فیلم ندارم

میدونین دعای نی نی سایتی ها خیلی معجزه میکنه؟میشه دعا کنین معجزه زندگی منم اتفاق بیوفته؟من میدونم با دعای شما لطف خدا شامل حالم میشه و امضامو تغییر میدم که به خواستم رسیدم بعد از اینهمه سختی...، دوستتون دارم 🙆‍♀️اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
من میخوام حواسمو با فیلم دیدن پرت کنم.سرتونو یجوری گرم کنین انتظار کشیدن فقط استرس وارد میکنه

موافقم..منم برم بشینم پا سریالام بهتره انگار:|😂

نیاگاراپوپوووو=))،اسپرایتتت،دینگ دنگ،درتی واتر،لتس گت ایت،اینفایرز من یه،فلاور فلاور فلاوررر،شیت دون،اینترنشنال پلی بوی،رررررپ مانستر،ایم لیتل شای،بری بری استرابری،ایم پیگ اوینک اوینک،هی استاب ایت،جمن شیییییی، اکسکیوز می سر،لاجی بولالا،پارتی پارتی یهه،اس تی او پی آی تی،جاستین سیگل،جیهوووووووپ،بی دی اس،پویزن اپل،مای هارت بوم بوم،اریگاتوو،مووی لوکینگ،جین ایم ورد واید هندسام،رَتووو ریتووو،فیکی کیک،اوکی بای بای،اسموت لایک باتور،پاردون،فوکوس آن،بونوبونویا،ای دونت هو تینک،لیسن بوی،کاپ نودول،جونگ کوک اینگلیش ایز سو کیوت اوووووووو:))چیزی یادتون اومد بگید بهش اضافه کنم:]]]]]]]...........................................................................................................................................................................................................................................................................................[اوتاکو،کیدرامر،سی درامر،کیپاپر💜]...*ARMY
2731
اسی بی زحمت نتایج اومد منو ریپلای کن.مرسی💙

چشم عزیزم

میدونین دعای نی نی سایتی ها خیلی معجزه میکنه؟میشه دعا کنین معجزه زندگی منم اتفاق بیوفته؟من میدونم با دعای شما لطف خدا شامل حالم میشه و امضامو تغییر میدم که به خواستم رسیدم بعد از اینهمه سختی...، دوستتون دارم 🙆‍♀️اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
اصفهان😐رتبم افتضاح بود ۲۰۰۰۰هزار شدم دولتی و ک قیدشو زدم الان نمیدونم پشت کنکور بمونم یا برم ازاد:/

چ رشته ای هستی؟

واحد اندازه گیری خوشبختی : نفس های مادر بر ثانیه             کاربری توسط دوتا دوست که شبیه خواهرن اداره میشه❤❤❤
2740
یه سوال من منتظر نتیجه نیسم ولی واسم سوال  چند نفر ک امسال کنکور دادن گفتن نتیجه و دیدن قبول ن ...

اونا حتما رتبشون افتضاح بوده انتخاب رشته نکردن دیگه تا مثل ما منتظر باشن

اصفهان😐رتبم افتضاح بود ۲۰۰۰۰هزار شدم دولتی و ک قیدشو زدم الان نمیدونم پشت کنکور بمونم یا برم ازاد:/

فرهنگیان رو مجاز نشدی؟

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  

نتایج اومد بگین شماره کارتمو بفرستم برا پول شیرینی😌😂

اوکی خوشگلااااا؟🥰

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
یه سوال من منتظر نتیجه نیسم ولی واسم سوال  چند نفر ک امسال کنکور دادن گفتن نتیجه و دیدن قبول ن ...

اونا واسه رتبه و... واسه دولتی اینا مثلن نیاوردن..ماها انتخاب رشته کردیم

منتظریم ببینیم اون دانشگا پذیرشمون میکنه یا ن

نیاگاراپوپوووو=))،اسپرایتتت،دینگ دنگ،درتی واتر،لتس گت ایت،اینفایرز من یه،فلاور فلاور فلاوررر،شیت دون،اینترنشنال پلی بوی،رررررپ مانستر،ایم لیتل شای،بری بری استرابری،ایم پیگ اوینک اوینک،هی استاب ایت،جمن شیییییی، اکسکیوز می سر،لاجی بولالا،پارتی پارتی یهه،اس تی او پی آی تی،جاستین سیگل،جیهوووووووپ،بی دی اس،پویزن اپل،مای هارت بوم بوم،اریگاتوو،مووی لوکینگ،جین ایم ورد واید هندسام،رَتووو ریتووو،فیکی کیک،اوکی بای بای،اسموت لایک باتور،پاردون،فوکوس آن،بونوبونویا،ای دونت هو تینک،لیسن بوی،کاپ نودول،جونگ کوک اینگلیش ایز سو کیوت اوووووووو:))چیزی یادتون اومد بگید بهش اضافه کنم:]]]]]]]...........................................................................................................................................................................................................................................................................................[اوتاکو،کیدرامر،سی درامر،کیپاپر💜]...*ARMY
2706