2157
2106
عنوان

پریود شدم😭😭😭😭

770 بازدید | 72 پست

باید ۴ ام برم دندانپزشکی...برای ارتودنسیم میترسم وقتی نشستم رو صندلی. صندلی کثیف بشه😫 

خیلی استرس دارم چیکار کنم؟

داخل تاپیک های انرژی مثبت حتما تگم کنید 💙✨         دوستان لطفاً داخل تاپیک های من که نظر می‌نویسید.....نظراتی بنویسید که مفید و... باشه💚

تا اون موقع سه روز گذشته. کم میشه دیگه

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه  از خدا بخواین به منم یه دخمل(سالم وصالح و آروم) بده؟ 😍خیلی دوس دارم❤️انشاالله حاجت روا شین... در زمانی که همه دوست داشتن را گذاشته اند برای سی سالگی...                                                                 من توراهجده ساله دوست دارم.پرشور وبانشاط...        من تورا در اوج نوجوانی،ودر گیرودار نماندن ها ونخواستن ها میخواهم...                              تیکر سه سالگی گل پسرمه💙                            
تا اون موقع سه روز گذشته. کم میشه دیگه

آره فکر کنم یکم کمتر باشه ولی باز میترسم آخه اونجا یهو میبینی دیر صدام میزنن باید سر پا باشم.....

داخل تاپیک های انرژی مثبت حتما تگم کنید 💙✨         دوستان لطفاً داخل تاپیک های من که نظر می‌نویسید.....نظراتی بنویسید که مفید و... باشه💚

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

پد سایز بزرگ بگیر 

دوتام شورت بپوش ترجیحا تنگ!

ما گناه را نمیبینیم...مگر اینکه «زنی» مرتکب آن شود🥀 مسلطبه سه زبان کردی،لری،لکی💜                                             درزمینه زنان تا حدود زیادی میتونم راهنماییتون کنم،درزمینه آرایشی هم خیییییلی میتونم کمکتون کنم،،سوال مذهبی هم داشتین جواب میدم،آشپزیمم خوبه میتونم کمکتون کنم ❤️❤️❤️.                                                       کرمانشاهیم💚                                           ودرآخر اینکه برام مهم نیست دیگران چه فکری درموردم میکنن، دیگران اگه فک کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن😮😮😮😉😉😉💜💚💛💙♥️🤎🤍
2050
😂😂ببین تنها راه حل گذاشتنه دو پد و پوشیدن دو شرت

خفه میشم خب😭😂😂😂 

پد رو میتونم ولی دوتا شرت خیلی سخته

2143
وا مگه دریای خونی که بزنه بیرون تو خونت‌مگه میشینی فرشت خونی میشه😐

نه نمیشه فرش ولی باز میترسم

خوشبحالت میخای ارتو کنی 

کردم عزیزم سال دوم هستم....

1718