2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ینی اونو پرداخت کنم اوکی میشه ؟

اره عزیزم اونو پرداخت کن تا بتونی مجوز انتخاب واحد این ترم را ثبت کنی بعد شهریه ثابت را پرداخت کن و بعد هم انتخاب واحدتو انجام بده 

برای انتخاب واحد هم دروس عمومی را از گزینه کشوری جستجو کن ، اختصاصی را از دروس دانشجو 

اسم درس هم اگر میخوای جستجو کنی باید از ابزار تبدیل اسم درس استفاده کنی 

من یک مادرم، مادری بدون زایمان اما عاشق فرزندانم. حس شیرین مادریم را با هیچ لذتی تغییر نخواهم داد.     
2728
انتخاب واحدش خلیی سخته پس اخه من تاحالا از اموزشیار انتخاب واد نکردم

نه خیلی راحته نگران نباش 

من یک مادرم، مادری بدون زایمان اما عاشق فرزندانم. حس شیرین مادریم را با هیچ لذتی تغییر نخواهم داد.     
2740
دستت درد نکنه عزیزم خیلی کمک کردی بهم واقعا استرس داشتم 

خواهش میکنم عزیزم،  خداروشکر کمکی کردم 🥰🥰

سلام عزیزم ببخش مزاحم میشم میشه یه سوال بپرسم ازت؟؟

سلام ، خواهش میکنم عزیزم بفرمایید🙂

سلام ، خواهش میکنم عزیزم بفرمایید🙂

شرمنده عزیزم میگم اگه تو حذف و اضافه نشه واحد برداشت اموزش انجام میده برام؟ چون واحدا پر میشه منم میترسم بمونم بدون واحد

شرمنده عزیزم میگم اگه تو حذف و اضافه نشه واحد برداشت اموزش انجام میده برام؟ چون واحدا پر میشه منم می ...

والا من ترم پیش اسفندماه رفتم دانشگاه کار داشتم دیدم یه تعداد از بچه‌ها اومدن به آموزش گفتن براشون انتخاب واحد کرد اما نمیدونم شما کدوم واحد هستین و مسئول آموزش دانشکدتون چجور آدمی هست 

حذف و اضافه سایت به شلوغی روز انتخاب واحد نیست اگر یک ربع قبل از ساعت شروع وارد سایت بشی دیگه مشکل ورود هم نداری راحت کارتو انجام میدی، دروس اختصاصی هم که حتما ظرفیت دارن فقط دروس عمومی ممکنِ که یا آخر هفته بیوفتی با یه استاد خوب یا اگر اول هفته باشه استادت خوب نباشه اما بهرحال ظرفیت همیشه هست 

2706