2733
2739
والا من ترم پیش اسفندماه رفتم دانشگاه کار داشتم دیدم یه تعداد از بچه‌ها اومدن به آموزش گفتن براشون ا ...

عزیزم من الان وارد سایت میشم رو هر گزینه میزنم نمیادش که شهریه بدم هیچ گزینه ای نمیاد چیکار کنم؟

والا من ترم پیش اسفندماه رفتم دانشگاه کار داشتم دیدم یه تعداد از بچه‌ها اومدن به آموزش گفتن براشون ا ...

من شنبه رفتم دانشگاه بهم گفتن چون حذف و اضافس واحد گیرت نمیادش روز انتخاب واحد 8 اینجا باش حالا موندم برم یا ن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من الان وارد سایت میشم رو هر گزینه میزنم نمیادش که شهریه بدم هیچ گزینه ای نمیاد چیکار کنم؟

حتی درخواست مجوز هم فعال نیست،؟؟؟

من یک مادرم، مادری بدون زایمان اما عاشق فرزندانم. حس شیرین مادریم را با هیچ لذتی تغییر نخواهم داد.     
من شنبه رفتم دانشگاه بهم گفتن چون حذف و اضافس واحد گیرت نمیادش روز انتخاب واحد 8 اینجا باش حالا موند ...

خب پس برو همونجا برات انجام بدن راحت تری که 

من یک مادرم، مادری بدون زایمان اما عاشق فرزندانم. حس شیرین مادریم را با هیچ لذتی تغییر نخواهم داد.     
2731
حتی درخواست مجوز هم فعال نیست،؟؟؟

رفتم دانشگاه واسم باز کردن الان با گوشی اوکیه میتونم سهریه بدم ولی با کامپیوترم مشکل داره بنظر شما اشکال نداره با گوشی پرداخت کنم؟

رفتم دانشگاه واسم باز کردن الان با گوشی اوکیه میتونم سهریه بدم ولی با کامپیوترم مشکل داره بنظر شما ا ...

نه مشکلی نیست پرداخت کن 

خب پس میرم اخه یخورده استرس دارم گفتم از شما بپرسم

شهریه رو کامل پرداخت کن هرچقدر که بدهی داری، بعد برو دانشگاه یعنی دقیقا سر ساعت ۸ یا کمی زودتر اونجا باش اگر انجام دادن که هیچی اگر نه همونجا خودت سریع انجام بده 

2740
شهریه رو کامل پرداخت کن هرچقدر که بدهی داری، بعد برو دانشگاه یعنی دقیقا سر ساعت ۸ یا کمی زودتر اونجا ...

اهان اره حتما میرم پس واقعا ممنونم ازت عزیزم  خیلی خیلی کمکم کردی  مزاحمتم شدم من  

اهان اره حتما میرم پس واقعا ممنونم ازت عزیزم  خیلی خیلی کمکم کردی  مزاحمتم شدم من &nb ...

خواهش میکنم عزیزم،  مراحمی🥰⚘