2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من ترم پیشم نتونستم امتحان شرکت کنم بعد شهریه امتحانارم ندادم از اموزش پرسیدم گفت مشکلی نداره الان اموزشیار میگه مجاز به انتخاب واحد نیستی بنظرتون مشکل چیه؟

من ترم پیشم نتونستم امتحان شرکت کنم بعد شهریه امتحانارم ندادم از اموزش پرسیدم گفت مشکلی نداره الان ا ...

مجوز انتخاب واحدتو ثبت کردی؟

من یک مادرم، مادری بدون زایمان اما عاشق فرزندانم. حس شیرین مادریم را با هیچ لذتی تغییر نخواهم داد.     
نه چجوری انجام بدم ؟؟ تازه اولین باره وارد اموزشیار میشم 

ببین از اون منوی سمت راست یه گزینه داره نوشته درخواست مجوز از اونجا درخواست میدی

من یک مادرم، مادری بدون زایمان اما عاشق فرزندانم. حس شیرین مادریم را با هیچ لذتی تغییر نخواهم داد.     
ببین از اون منوی سمت راست یه گزینه داره نوشته درخواست مجوز از اونجا درخواست میدی

فقط یه چیزی برای من بدهکاری زده اینو چیکار کنم خود اموزش گفت هیچ مشکلی نداره اخه

فقط یه چیزی برای من بدهکاری زده اینو چیکار کنم خود اموزش گفت هیچ مشکلی نداره اخه

ببین شهریه ثابت این ترم را که باید پرداخت کنی 

و اینکه امتحانات شرکت نکردی اما باید شهریه را پرداخت کنی تا جایی که میدونم 

ببین شهریه ثابت این ترم را که باید پرداخت کنی  و اینکه امتحانات شرکت نکردی اما باید شهریه را پ ...

ای وای اخه امتحان نمیدی چه شهریه ای اخه سمت راست واسه من قط انتخاب واحد و مدیریت مالی داره همین

ای وای اخه امتحان نمیدی چه شهریه ای اخه سمت راست واسه من قط انتخاب واحد و مدیریت مالی داره همین

خب برای اینکه بدهی ترم قبل را پرداخت نکردی هیچ نوع فعالیت دیگه را مجاز نیست 

حتی بدهکاریمم نمیتونم پرداخت کنم از سایت

چرا دیگه برو تو قسمت مالی زده پرداخت و ادامه مراحل

2706