2733
2739
مگر خانم سرپرست خوانواده هست که اینو میگید  شما خواستگار معلم و میوه فروش داشته باشبد معلمو ول ...

چ تضمینی هس ک اون معلم اخلاقشم خوب باشه !! من برام تحصیلات مهم نیس از نظر من اخلاق درک متقابل و فهم و شعوره طرف هست ک اونو تو انتخاب پررنگ تر میکنه !! ک تحصیلات ضامن هیچکدوم اینا نیس !!!

با عرض احترام لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن ممنون🙏🌹
نه فک میکنی چرا جاری من نگرفت با اینکه شده مث مدرسه رفتن فقط نشسته میگه اگر قرار به تو خونه موندن با ...

اینکه مسلمه لیسانس داشته ارزشه ، من از اول حرفم این بود 

تفاوت لیسانس و دیپلم خیلی زیاد نیست 

درخواست دوستی قبول نمیکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از نظر شما خوبه ولی از نظر من نه من دوست دارم شاغل باشم اما دوست ندارم کسی به خاطر درآمدم منو بخواد ...

اون مال وقتیه که دختر یا پسر خودش نه پول داره نه مدرک بعد دختر یا پسر با این ویژگیا میخواد. خب این باخته . ولی اگررپسر پولدار و مدرک دار باشه و دنبال مدرک و پول دختر باشه که هم سطح خودش باشه عالیه و هیچ عیبی نداره . ولی اگر پسر بی پول بی مدرک بخواد کلاه برداری کنه از طریق ازدواج نه پر از عیب و ایراده .

2731
شما دانشگاه رفتي اينا رو ميگي؟ نه اصلا مدرسه قابل قياس با دانشگاه نيست

بله رفتم ، اونی که تو دانشگاه میاد مثلا یه نصیحتی بهتون  میگه ، جز روند اموزشی دانشگاه ها نیست ، همونطور که جز مدارس نیست 

اون‌فقط ادمه خوبیه‌

ادمه خوب تو دانشگاه هست تو مدرسه هست تو بازار سره کوچه هم هست 

من از سیستم‌اموزشی صحبت کردم

یه بار دیگه اینارو گفتین  ، توضیحش رو‌دادم ،چرا متوجه نمیشید!!!  خوده اساتید معتقدن در دا ...

عزیزن من تجربیات زندگی خودم رو با مردانی که آشنا شدم یا خانم هایی که معاشرت کردم بیان کردم . من هم نود درصد معدل ده هایی که با دوجین تجدیدی از بدترین دانشگاه ها مدرک گرفتن و هیپ رشد فکری اجتماعی و سطح سوادشون بالا نرفته منم اونا رو در حد همون دیپلم میدونم و با شما موافقم . من منطورم افرادی که سطح سواد اطلاعات عمومی و سواد فرهنگی اجتماعی بالا دارن مد نظرم هست . دقیقا مثل با سوادای دوران قبل که چقدر اطلاعات عمومی بالا داشتن چقدر اداب معاشرت زیبا .‌به هر حال موفق باشی دوستم و شبت شاد و خوش

ممنون بابت تمسخر :)

همونطور که دوستان اشاره کردند تفاهم، اخلاق خوش و سطح مالی مناسب  خیلی اهمیت داره با این وجود سطح اجتماعی هم یک عامل مهمه و قابل چشم پوشی نیست عزیزم بنظرم بهتره با شخصی همسطح با سطح اجتماعی خودتون ازدواج کنید

Null
2740
اخه گفتی معلم با میوه فروش ...اتفاقا شغل اون از تو باکلاس تره ....یه پسر میوه فروش که مغازه داره&nbs ...

بنظرم بعضی کامنتهای نی نی سایت خیلی جالبه از جمله کامنت شما😂😂😂😂

Null
بله رفتم ، اونی که تو دانشگاه میاد مثلا یه نصیحتی بهتون  میگه ، جز روند اموزشی دانشگاه ها نیست ...

دانشگاه يك محيط جديد براي رشد شخصيت هست

اصلا قابل قياس با مدرسه نيست

شما در دانشگاه با اساتيدي ك سالها درس خوندن و درك فهم بالايي دارن هر روز همكلام هستي

حتي ديدنشون ب ادم كلي درس ميده چ رسد همصحبتي

براي من هنوز افتخار هست ك استادم فلان شخص بود

تجربه اين حس و اعتماد ب نفسي ك بهم ميده

با چي قابل قياس هست؟

اينكه كسي خودش نرفته باشه دانشگاه و دانشكاه رفتن بقيه رو بخواد بي ارزش كنه مشخص ميشه و سودي هم نداره

حقيقت رو تغيير نميده

دانشگاه يك محيط جديد براي رشد شخصيت هست اصلا قابل قياس با مدرسه نيست شما در دانشگاه با اساتيدي ك س ...

رشد شخصیت !!!

بهتره بدونید تمام شخصیت انسانها ۷ سال اوله زندگی شکل میگیره

ما که با این اساتید بودیم به ما هیچ درسی ندادن ، با اینکه دانشگامون معروف بود 

تو مدرسه هم درسی ندادن ، درسه زندگی بیشتر جنبه ی تجربی داره وگرنه کلی کتاب هست برید بخونید ، هرکدوم اندازه ی هزارتا استاد می ارزن 

اگه از این افراد اعتماد به نفس میگیرید این ضعفه خودتونه و ایرادی که در شکل گیری اعتماد به نفس در کودکی داشتین 

من معلمم  فوق لیسانس دارم  شوهرمم تا راهنمایی خونده و میوه فروش البته من تو خونه شوهرم د ...

منم معلم و ارشد دارم شوهرم دیپلم و کارش آزاد منم خونه شوهرم درس خوندم دبیرستان عقد کردم. از زندگیم هم راضیم 

چ تضمینی هس ک اون معلم اخلاقشم خوب باشه !! من برام تحصیلات مهم نیس از نظر من اخلاق درک متقابل و فهم ...

نگفتیم میوه فروش شعور نداره

گفتیم دو طرف باید هم کفو باشن

میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستید ⁦❤️⁩
2706