2752
2734
افرين حسوديش ميشه   مثلا فكر كرده حالا اينو بگه شأن معلم رو زير سوال ميبره مثلا كي تا حالا خ ...

ببین عزیزم من نمی دونم متاهلی یا مجرد من ارشد دارم معلمم. همسرم دیپلم داره و شغلش آزاد. موافقم که آدم وقتی تو مرحله ی ازدواج هستش با یکی در سطح تحصیلاتش ازدواج کنه ولی این به این معنا نیست که اگه طرف سطح تحصیلاتش پایین تره زندگی خوبی نداره. وقتی زیر یه سقف میری اینقدر که فهم و شعور و اخلاق و سطح فرهنگ و خانواده تاثیر گذاره تو زندگی تحصیلات نیست اصلا فراموش می کنی که تحصیلاتتون با هم فرق می کنه و اصلا به چشم نمیاد. اینو همیشه بدون چیزی که مرد خوب و بد رو متمایز می کنه تصحیلاتشون نیست فهم و شعور و اخلاقشونه. مردی که اینا رو نداره ارزنی نمی ارزه. اینو بعد چند سال زندگی می فهمی. 

نگفتیم میوه فروش شعور نداره گفتیم دو طرف باید هم کفو باشن

هم کفو بودن رو فقط تو این میدونید دو طرفی ک تحصیلات دارن !! ولی اگ تو بقیه چیزا اوکی نبودن مهم نیس !! این یه استدلال شخصی هست ک دارید !! برادر من با اینکه هم تحصیلات داشت هم خیلی وضع مالیش خوبه نرفتیم دنبال یه دختر پولدار و فلان !! اتفاقا یکیو گرفتیم ک چون نداشتن جهزیشم خودمون گرفتیم .. از لحاظ شغلی هم هم رده نبودن !! ولی خداروشکر از صدتا تحصیل کرده بهتره زن داداشم .. با اینکه تا راهنمایی درس خونده !! حالا شما برید دنبال تحصیلات شاید واقعا این گزینه براتون خوشبختی بیاره 🤷🏻‍♀️

با عرض احترام لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن ممنون🙏🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هم کفو بودن رو فقط تو این میدونید دو طرفی ک تحصیلات دارن !! ولی اگ تو بقیه چیزا اوکی نبودن مهم نیس ! ...

من کار این خانم رو تایید یا تکذیب نکردم

اقا بالاتر باشه مشکلات خیلی بوجودنمیاد 

اتفاقا خوب کردید از قشر پایین گرفتید 

منم پایینم اتفاقا 

گفتم اگر پس فردا میکوبی رو سرش منت میزاری که تو‌میوه فروشی زنش نشو‌همین

وگرنه حتما ممکنه زندگی و شهصیتش صد برابربهتر از معلم باشه

میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستید ⁦❤️⁩
2731
شما مثله اینکه تو ایران نیستین ، حالا بجز بعضی دانشگاه خاص مثله شریف و..  بقیه دانشجوها اکثرا& ...

عزیزم علم و سواد کسی تو زندگی به درد همسرش نمیخوره حالا چه شب امتحانی باشه چه درسخون این خانوم به چه دردش میخوره شوهرش اطلاعاتش درمورد میوه چطوره؟؟؟😅😅😅کسی که دانشگاه رفته یه طورایی از نظر شخصیت و طرز فکرش فرق داره با کسی که نرفته کسی درکش میکنه که تحصیل کرده باشه 

چون شما حتما برات فرق نداره بچه ت كجا اموزش ببينه يا مثلا خودت جايي ك اموزش ديدي در يك سطح بودن لا ...

قطعا کنکور دادم عزیزم ولی معلمی یک شغل خیلی خیلی سادس اصلا اونطور نیست که بگی چون فلانی معلمه با میوه فروش ازدواج کرده باعث تعجب شه البته قابل احترامه وبی خب لول بالا نیست بنظرم

برای مادرشدنم یه صلوات مهمونم کن😍
قطعا کنکور دادم عزیزم ولی معلمی یک شغل خیلی خیلی سادس اصلا اونطور نیست که بگی چون فلانی معلمه با میو ...

تو جوامع پیشرفته .. شغل معلمی مهمترین شغل هست ... تو ایران ... همه چی شده پول😐

میگویند انسان های خوب به بهشت میروند...اما من میگویم...انسان های خوب هر جا باشند انجا بهشت است :)
اره بابا الان بیشترشونم پیک دارن میوه هایی که معلم ها باید حقوق یکماهشون بدن تا بتونن بخرن

حتما همسرتون یا یکی از اقوامتون میوه فروشه

شما نگران نباش خدا روزی رسونه 

حرفاتون دل خیلیا رو میشکنه

مراقب باشید 

میشه یه صلوات مهمونم کنی؟ خیر ببینی الهی❤
عزیزم علم و سواد کسی تو زندگی به درد همسرش نمیخوره حالا چه شب امتحانی باشه چه درسخون این خانوم به چه ...

😂

اثر دانشگاهای ما روی شخصیت  و‌طرز فکر رو خوب اومدین 

درخواست دوستی قبول نمیکنم
قطعا کنکور دادم عزیزم ولی معلمی یک شغل خیلی خیلی سادس اصلا اونطور نیست که بگی چون فلانی معلمه با میو ...

فعلا ك من و خيلي ها تعجب كرديم

ب هر حال كارمند دولت حساب ميشه با تحصيلات قابل قبول . تو محيط فرهنگي هست و ادمهاي فرهنگي ك خب خيلي منفاوت از ميدون هست دو تا سطح كاري متفاوت و غير قابل قياس هست بازاري و فروشندگي و اداري

من اينجا نديدم كسي تاپيك بزنه دوست دارم شوهرم ميوه فروش باشه اما تاپيكهاي زيادي ديدم ك نوشتن دوست دارم شوهرم فرهنگي باشه و فقط دغدغه شون بحث مالي بوده

خب توي جامعه هم همينطور

محيط و نوع كار و همكار هم قطعا روي شخصيت و طرز فكر و اينده نگري و خيلي مساىل ديگه تاثير ميذاره ك همه اينا چالش برانگيز ميشه واسه زندگي مشترك

همونطور ك تحصيلات هم تاثير مثبت ميذاره براي اكثر افراد حداقل نسبت ب خودشون محيط كار و همكار هم تاثير داره

حالا يكي اگه خودش هم تو همچين خانواده اي بوده خب بحثش جداست و ميتونه كنار بياد چون حداقل تا قبل از دانشگاه و كار تو همون محيط بوده و براش قابل درك هست و چالش كمتري خواهد داشت

شما نظر خودت رو داري من و خيلي هاي ديگه همچين نظري نداريم ك معلم سطحش با ميوه فروش يكي هست

نياز نيست همو توجيه كنيم چون برا خودم ك علاوه بر تعجبش خنده دار هست

ضمنا من معلم نيستم ك فكر نكنيد ب من برخورده من مهندسم و توي اداره اي غير از اموزش پرورش هستم  ولي دوستاي فوق ليسانسم ك مهندس و برنامه نويس بودن فرهنگي هستن

فكر كنم اصلا ب ذهنتون نرسيده باشه ك حتي يك مهندس هم ميتونه فرهنگي باشه!

بخاطر همين سطح يك معلم  رو با ميوه فروش يكي ميدونيد

مگه دکتری؟

فعلا ن سال سوم پزشکیم

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613
رشد شخصیت !!! بهتره بدونید تمام شخصیت انسانها ۷ سال اوله زندگی شکل میگیره ما که با این اساتید بودی ...

ادما هميشه در حال رشد هستن

حالا اگه شما در  ٧ سالگي موندي بحثش جداست تا حالا نتونستي رشد كني خب اين از حرفاتم پيداست

شما بچه دار شدي نفرستش مدرسه و دانشگاه چون ك فكر ميكني ادما نميتونن رشد كنن! سوادم ك ب درد نميخوره از نظرت

قطعا باعث افتخار من هست ك با اساتيد بزرگي همكلام شدم و خيلي چيزا ازشون ياد گرفتم هميشه بهش افتخار ميكنم حالا شما فكر كن ضعف من بوده چيزي از من كم نميكنه ولي شايد تو تخليه بشي خودتو روي من خالي كني

و باعث ناراحتي هست ك شما دانشگاه رفتي و همچين فرصتي نداشتي