2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تحصیلات شعور اخلاق نمیاره و الویت نیس تحصیل کرده بیسواد زیاده بنظرم اگه خودش خانوادش خوبن مبارکه کارشم درامدش خوبه و تعطیلی بخاطر کرونا ندارن

ما گناه رو نمی بینیم مگر انکه زنی مرتکب آن شود ...!
2728

من با کارگرشم حاضرم ازدواج کنم

کسی زن دکتر نمیخواد؟

حراجه ها

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613
2738
باهاش ازدواج کن بعد همش موز مهمونمون کن    

یه دوستی داشتم یه پسر پیتزافروش عاشقش بود با پیک واسش کادو میفرستاد 😂😂

بهش میگفتیم تو رو خدا جواب مثبت بده پیتزا مهمونمون کنه

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔

اگه تحصیلات برات مهمه و بعدا میخوای تو ذهنت مقایسه کنی و به روش بیاری نکن

اگه نه که مبارکه

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2706