2733
2739
اخه مگه میشه من هر پزشکی دیدم با پزشک ازدواج کرده

درسته پزشک ها اکثرا با پزشک ازدواج میکنن 

اسی یکی رو دیده که معلمه رفته با پزشک ازدواج کرده ، فکر میکنه عمومیت داره 

درخواست دوستی قبول نمیکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه پول خوبه اما ازدواج و دوست داشتن فقط به خاطر پول طرف خیلی بده ولی به زن خانه دار هم میشه ارزش قا ...

کسی خانه دار رو بی ارزش نکرده . ولی اونی که درس خونده خب زحمت کشیده مخصوصا اگه شاغل هم باشه خب زحمتش خیلی زیاده . شما فرزندت رو به مدرسه نمیفرستی ؟ هدفت چیه ؟ دخترت درس بخونخ شاغل بشه دست بی سواد میدی ؟

اینو یادم رفت بگم خیلی دختر پسرا هم اهل پارتی مختلط نیستن نه محیط زندگیشون اجازه میده نه فرهنگ خانوا ...

دقیقا درست میگید ، تنها چیزه بدرد بخوره اکثره دانشگاهای ما  همین‌ مورده ، ازدواج های  دانشجویی واقعا موفق هستن

حالا خداروشکر اون تغییره شوهرتون که میگید این نبوده 

2728
پس  اگر تحصیل کرده هستید چرا خودتون رو میکوبونید کسی که تحصیل کرده هست چرا باید ارزش وقت و عمری ...

دقیقا این خودش نوعی بی سوادی است .‌پس چرا بچه هاشون مدرسه میفرستن ؟ یا وام میگیرن بچه ها برن دانشگاه ازاد ندرک بگیرن ؟

کسی خانه دار رو بی ارزش نکرده . ولی اونی که درس خونده خب زحمت کشیده مخصوصا اگه شاغل هم باشه خب زحمتش ...

دخترمم درس نخونه بازم نمیدم

من منکر زحمت افراد شاغل نیستم بحث من چیزهای دیگه بود راجب خاستگارایی که به خاطر درآمد طرف میان جلو نه این که شما گفتی 

البته خانه داری هم یه نوع شغل بدون درآمده بدون مرخصی بدون بازنشستگی و ...

خب عزیزم فک کن تو داری دانشگاه رفته ها رو میکوبونی حالا فک کن خواستگار اسی که دیگه حتی چنین دانشگاه ...

باور کنید من خودم دانشگاه رفتم اونم سخت ترین رشته مهندسی الکترونیک‌، سال دیگه هم ازمون ارشد دارم‌

قصدم کوبوندن نیست ، شما از جایی وارد بحث شدین که قبلش صحبت درمورده تفاوت دیپلم و لیسانس بود 

واقعا تفاوتی نیست و کسی که تجربه ی این  دانشگاه های داغون رو‌نداشته هیچ چیزی رو از دست نداده 

دقیقا درست میگید ، تنها چیزه بدرد بخوره اکثره دانشگاهای ما  همین‌ مورده ، ازدواج های  دانش ...

ازدواج تا حدی قسمت هست و شرایط داشتن  اتفاقاً گفت  دختر مناسبی دیدم ولی قصد و شرایط ازدواج نداشتم منصرف شدن ۵سال بعد با من سنتی ازدواج کرد تأکید هم داشت دختر با تحصیلات دانشگاهی می‌خوام 

اً
2738
پس  اگر تحصیل کرده هستید چرا خودتون رو میکوبونید کسی که تحصیل کرده هست چرا باید ارزش وقت و عمری ...

تا کسی حرف حق میزنه ، متهم میشه به نداشتنه اون چیز 

چرا فکر کردین چون میگم تفاوته خاصی بین لیسانس و دیپلم نیست ، پس حتما دانشگاه نرفتم !!

من چون میخوام تحصیلاتم رو ادامه بدم ، نمیخوام که درجا بزنم 

دخترمم درس نخونه بازم نمیدم من منکر زحمت افراد شاغل نیستم بحث من چیزهای دیگه بود راجب خاستگار ...

عزیزم من موافقم که برای شغل و درامدش بیان . پسرها هم درس میخونن تا شغل و درامد بهتری داشته باشن تا دخترها و خانواده دختر اونا رو راحت تر بپذیرن . همه انسان ها همینجورن تلاش میکنن تا امتیازهای بیشتری داشته باشن و به خاطر اون امتیازها از جمله زیبایی شغل تحصیلات مهارت ورزشی هنر یا هر چیز دیگه افراد دلخواهشون رو جذب کنن . این عیب نیست بلکه خوبه .

دقیقا این خودش نوعی بی سوادی است .‌پس چرا بچه هاشون مدرسه میفرستن ؟ یا وام میگیرن بچه ها برن دانشگاه ...

دیدین منی که لیسانس دارم ‌چه بی سوادم‌، یه نمونش😂

عزیزم من موافقم که برای شغل و درامدش بیان . پسرها هم درس میخونن تا شغل و درامد بهتری داشته باشن تا د ...

از نظر شما خوبه ولی از نظر من نه

من دوست دارم شاغل باشم اما دوست ندارم کسی به خاطر درآمدم منو بخواد امتیازهای دیگه دارم دلم میخواد منو به خاطر اونا بخواد 

حتی اون آقا پسرای پولدار و موقعیت عالی هم دوست ندارن طرفشون اونا رو بخاطر پول بخواد 

پول داشتنشون براشون امتیازه اما خودشون دوست ندارن بخاطر پول بخوانشون

خب چرا میکوبونیش؟! اتفاقاً فرق هست بین دیپلم تا لیسانس همینطور لیسانس تا فوق لیسانس 

ارشد فرق داره

کسی گه ارشد میخونه واقعا دنباله علمه 

ولی لیسانس انگار مثله مدرسه رفتنه ، همه میخوان فقط بگیرنش 

2706