2410
2553
میوه فروش که ده برابر معلم در امدش

مگر خانم سرپرست خوانواده هست که اینو میگید 

شما خواستگار معلم و میوه فروش داشته باشبد معلمو ول می کنید؟؟؟ بهترین رتبه رو فرهنگیان می خواد  نمی فهمم چرا ارزش این شغلو با دیدگاهتون پایین میارید 

میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستید ⁦❤️⁩
تا کسی حرف حق میزنه ، متهم میشه به نداشتنه اون چیز  چرا فکر کردین چون میگم تفاوته خاصی بین لیس ...

حتی اگر از نظر سواد تعییری ایجاد نشه بین دیپلم و لیسانس .از نظر شخصیتی و سبک زندگی و مسیر زندگی تفاوت زیاد هست . بالاخره اونی که مدرک رو بالا برده تلاش بیشتر کرده و براش ارزش بوده ولی دیپلم خب در حد یک بچه مدرسه ای مونده . زندگی این دو انسان از نظر ارزش های زندگی فرق داره . ضمن اینکه تجربه های زندگی متفاوت هست بین فردی که در سطح همون مدرسه مونده تا وارد دانشگاه شده البته نه دانشگاهی در یک روستا .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا مثلا یه معلم چ برتری نسبت به میوه فروش داره !!!  اولا سواد عقل و شعور آدمو زیاد نمیکنه !! ...

مگر خانم سرپرست خوانواده هست که اینو میگید 

شما خواستگار معلم و میوه فروش داشته باشبد معلمو ول می کنید؟؟؟ بهترین رتبه رو فرهنگیان می خواد  نمی فهمم چرا ارزش این شغلو با دیدگاهتون پایین میارید 

میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستید ⁦❤️⁩
2720
ارشد فرق داره کسی گه ارشد میخونه واقعا دنباله علمه  ولی لیسانس انگار مثله مدرسه رفتنه ،  ...

نه فک میکنی چرا جاری من نگرفت با اینکه شده مث مدرسه رفتن فقط نشسته میگه اگر قرار به تو خونه موندن باشه پس منم فوق لیسانس هستم!!!!

هرچند ایشون دیپلم ردی هم هستن ...ولی خب داشتن لیسانس خوبه به هرحال ارزش داره و یک امتیاز مثبت هست 

فوق لیسانس که دیگه بهتر.

اً
از نظر شما خوبه ولی از نظر من نه من دوست دارم شاغل باشم اما دوست ندارم کسی به خاطر درآمدم منو بخواد ...

به هر حال شاغل بودن برای خانم ها یک امتیاز محسوب میشه . الان عمل های زیبایی هم زیاد هست هم بین زنان هم مردان برای یک ازدواج بهتر . و کسی نمیتونه بگه من همینجوری خوبم اعتماد به نفس دارم . تو که خودت رو نمیخوای انتخاب کنی درین بازار اشفته قدرت و ثروت و زیبایی پرستی باید انتخاب بشی مطابق معیارها و خواسته های جامعه .

2714
دارید در مورده دانشگاه های ایران صحبت میکنید !!!!  کدوم دانشگاه به دانشجوهاش درسه زندگی و فرهن ...

الان رو نميدونم

ولي زمان ما رشته هاي تاپ و دانشگاههاي تاپ واقعا درس زندگي هم توش بود من مديون استادام هستم 

همونطور ك معلمهاي خوبم رو از يادم نميره خودشون و خوبي هاشون

اما ميوه فروش هايي ك داشتيم رو يادم نيست

حتی اگر از نظر سواد تعییری ایجاد نشه بین دیپلم و لیسانس .از نظر شخصیتی و سبک زندگی و مسیر زندگی تفاو ...

یه بار دیگه اینارو گفتین  ، توضیحش رو‌دادم ،چرا متوجه نمیشید!!! 

خوده اساتید معتقدن در دانشگاه های ما حتی دانشگاه های تراز اول به کسی درس زندگی نمیدن 

و شعور دانشگاه رفته ها از نرفته ها بالاتر نیست و اینو به عنوانه یه تفاوت با دانشگاه های غرب عنوان میکنن

ارزش ها و‌هدف گذاری های زندگی وقتی مطرح میشه که طرف لیسانس رو شروع یک مسیره علمی ببینه و بخواد ادامه تحصیل بده 

نه اینکه چون همه لیسانس دارن اینم باید بره بگیره 

الان اکثرا فقط لیسانس میگیرن چون همه دارن 

درخواست دوستی قبول نمیکنم
2706