2137
2106

کرونا رو میگم 🤭😂😂، امروز روز 20 ام بود ک از قرنطینه اومدم بیرون، انشالله تموم مریضان شفا یابند 😍😍😍

عاشق زندگیمم😍😍😍خدایا بابت تمام چیزایی که دادی و ندادی و پس گرفتی بهترینشو دادی هزاران بار شکرررررررررتتتتتت 😍😍😍❤️❤️😉 من ب آرزوهام میرسم 💕💕💕💕Z. M

خداااااااا رو شکر گلییییی      

{اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم} {مرا مبیبینی و هردم زیادت میکنی دردم/ تو را میبینم و میلم زیادت میشود هردم}{هین بی ملولی شرح کن من سخت کند و کودنم:)...}{❤}
خداااااااا رو شکر گلییییی        

مرسیییی 🤩

عاشق زندگیمم😍😍😍خدایا بابت تمام چیزایی که دادی و ندادی و پس گرفتی بهترینشو دادی هزاران بار شکرررررررررتتتتتت 😍😍😍❤️❤️😉 من ب آرزوهام میرسم 💕💕💕💕Z. M

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

الهی هیچوقت رنگ بیماری نبینی عزیزم خوشحال شدم برات خداروشکر سالمی 

فداتشم مرسیییی همچنین

2166
منم یه عدد کرونایی حامله هستم🤚دعا کن منم شکستش بدم 😐

اخییی 😢انشالله ب  حق امام زمانمان تموم مریضا شفا یابند

اخیس چ حس خووووبی درکت میکنم 😍😍😍 همیشه سلامت باشی♥️

مرسیی همچنین انشالله خدا تو دلیه شمارو حفظ کنه

2165

خداروشکر ❤️

علایمت از روز اول رفته رفته بدتر میشد ؟ من روز دوم هستم میترسم بدتر بشم مامانمم روز چهارم

وزن اولیه ۸۷.7۵۰   هدف اول: ۸۰🔐 هدف دوم: ۷۵🔐 هدف سوم: ۷۰🔐 هدف چهارم: ۶۵🔐 هدف پنجم: ۶۰🔐 هدف ششم: ۵۵🔐 هدف هفتم: ۵۰🔐 تاریخ شروع : 28 مهر 1400💪 ❤️ 2 آبان : 86.300✅ 9 آبان : 85.300✅ 16 ابان : 83.950✅ 23 ابان :83.800 ✅ 28 ابان : 82 ✅
خداروشکر ❤️ علایمت از روز اول رفته رفته بدتر میشد ؟ من روز دوم هستم میترسم بدتر بشم مامانمم روز چها ...

اره، میدونی گلم باید هرچی باشه مایعات و آب هویج و آب میوه خیلی زیاد بخوری و داروهاتم فراموش نشه اصلا من کلا 20 روز فرنطینه بودم 15 روز علایم هارو داشتم و رفته رفته خوبتر شدم

اره، میدونی گلم باید هرچی باشه مایعات و آب هویج و آب میوه خیلی زیاد بخوری و داروهاتم فراموش نشه اصلا ...

ای خدا😢 خداروشکر که الان بهتری خوشگلم❤️

وزن اولیه ۸۷.7۵۰   هدف اول: ۸۰🔐 هدف دوم: ۷۵🔐 هدف سوم: ۷۰🔐 هدف چهارم: ۶۵🔐 هدف پنجم: ۶۰🔐 هدف ششم: ۵۵🔐 هدف هفتم: ۵۰🔐 تاریخ شروع : 28 مهر 1400💪 ❤️ 2 آبان : 86.300✅ 9 آبان : 85.300✅ 16 ابان : 83.950✅ 23 ابان :83.800 ✅ 28 ابان : 82 ✅
ای خدا😢 خداروشکر که الان بهتری خوشگلم❤️

اصلا روحیتو از دست ندین موزیک گوش بدین فک کنین 3 هفته قود بای پارتیه بخور و بخواب، داروهاتو اصلا کسر نکن.. انشالله بهتر میشین

اصلا روحیتو از دست ندین موزیک گوش بدین فک کنین 3 هفته قود بای پارتیه بخور و بخواب، داروهاتو اصلا کسر ...

مرسی عزیزم به روش چشم حتما❤️🥺

2183
مرسی عزیزم به روش چشم حتما❤️🥺

فداتشم اصلا نگرران نباشین استرس ب خودتون وارد نکنین