2737
2739
عنوان

بیاین بگین چند نفر واکسن زدین😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1523 بازدید | 83 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم 18 سالمه اما چون همسرم پرستاره زود زدم و قراره دوز دوم رو برنم  سینوفارم زدم گفتن دوز سوم ر ...

منم شنیدم واسه اقوام درجه یک کادر درمان فایزر میزنن

❤❤ یه دقیقه این پایینو نگاه میکنید قربون چشمای خوشگلتون https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch?launch_id=587433  دوست جونیام بهم رای میدید خوشحالم کنید الهی خدا شما رو خوشحال کنه 😘😘😘
2728

اول مرداد دز دومم زدم

🤗

و به شدت تدصیه میکنم

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 

پددشوهر مادرشوهر شوهرم نمیزنن و اعتقادی بهش ندارن🤦‍♀️🤦‍♀️

منم میخوام ثبت نام کنم ولی میترسم از عوارضش

فروردین ۱۴۰۰ تست ژنتیک دادم شهریور جوابش اومد ۸ تا جهش تو ژن هام بود حالا از همسرم تست گرفتن انشالله که اون سالم باشه و مشکلی پیش نیاد ۴ ماه دیگه جواب آزمایشش میاد برام دعا کنید   ❤❤              من ته تغاری پاییزم 😍😍👸🍂🍂                                                به رنگ رژم💄💄 گیر نده ..تو از سیاست های زنانه بی خبری... زن ها پای مهمترین داشته هایشان را با رژ لب سرخ امضا میکنند..💋💋💋.❤❤❤❤
2738
بچه ها من چند روز قبل واکسن زدم... امروز وقتی از خواب پاشدم رفتم گلاب به روتون سرم خیلی سنگین شد در ...

عوارض واکسن همان روز یافرداخودشونشون میده

نه نیست

در آینه دختری میبینم ، زیبا ، سرسخت ، مغرور و تنها...عجب قدرتی دارد چشمانش، این قدرت هر آینه ای را شکوهمند میسازد
منم شنیدم واسه اقوام درجه یک کادر درمان فایزر میزنن

منم مامانم کادر درمانه والا سینو زدم بین سینو و آسترا و برکت حق انتخاب داشتیم

من تند تایپ میکنم و استاد غلط املایی هستم  اوکی؟؟؟😒😏
2706