2726
عنوان

بیاین بگین چند نفر واکسن زدین😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1523 بازدید | 83 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم 18 سالمه اما چون همسرم پرستاره زود زدم و قراره دوز دوم رو برنم  سینوفارم زدم گفتن دوز سوم ر ...

منم شنیدم واسه اقوام درجه یک کادر درمان فایزر میزنن

❤❤ یه دقیقه این پایینو نگاه میکنید قربون چشمای خوشگلتون https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch?launch_id=587433  دوست جونیام بهم رای میدید خوشحالم کنید الهی خدا شما رو خوشحال کنه 😘😘😘
2728

اول مرداد دز دومم زدم

🤗

و به شدت تدصیه میکنم

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 

پددشوهر مادرشوهر شوهرم نمیزنن و اعتقادی بهش ندارن🤦‍♀️🤦‍♀️

منم میخوام ثبت نام کنم ولی میترسم از عوارضش

فروردین ۱۴۰۰ تست ژنتیک دادم شهریور جوابش اومد ۸ تا جهش تو ژن هام بود حالا از همسرم تست گرفتن انشالله که اون سالم باشه و مشکلی پیش نیاد ۴ ماه دیگه جواب آزمایشش میاد برام دعا کنید   ❤❤              من ته تغاری پاییزم 😍😍👸🍂🍂                                                به رنگ رژم💄💄 گیر نده ..تو از سیاست های زنانه بی خبری... زن ها پای مهمترین داشته هایشان را با رژ لب سرخ امضا میکنند..💋💋💋.❤❤❤❤
منم شنیدم واسه اقوام درجه یک کادر درمان فایزر میزنن

منم مامانم کادر درمانه والا سینو زدم بین سینو و آسترا و برکت حق انتخاب داشتیم

من تند تایپ میکنم و استاد غلط املایی هستم  اوکی؟؟؟😒😏
2706