2733
2739
عنوان

بیاین بگین چند نفر واکسن زدین😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1523 بازدید | 83 پست

فقط اون ۶ نفری که زدن اعتقادی ندارم 🤦‍♀️ واقعا عقلم دارن ؟؟؟؟؟

کاربر قدیمی هستم .. اسم کاربریم اسمیه که دخترم برای عروسکش گذاشته .. دختر نازنازی 🥰 توضیح دادن نشانه ی ضعف است! وقتی سعی میکنید مطلبی را به کسی که درکی از ان ندارد بفهمانید ، اتفاقی مثل ریختن پارچ اب در یک لیوان می افتد لیوان از نداشتن گنجایش کافی سر ریز میشود ادم ها هم همینطور .. اگر میخواهید همیشه در ارامش باشید انتظارتان از ادم ها به صفر برسانید نه توضیحی به کسی بدهید نه انتظاری داشته باشید ...
سلام گلم آره من آنلاینم برای پاولوف😍 ولی دوست دارم دانشگاه رو کازان قبول شم🥺 خودم زبان روس ...

سلام عزیزم🤩بله من میرم روسیه اگه مرز ها باز بشه...آره منم یکم شروع کردم😅سخته آره😂با چه کتابی شروع کردی عزیزم؟من کتاب تمرینات روسی دستور زبان هست بیش تر

عضو گروه رز صورتی🌸وزن شروع ۵۸🌸وزن هدف ۵۳ 🌸اگه تونستین و به هر حیوونی مثل سگ و گربه خیابونی 🥺کمک کردین...لطفا بهم بگین که بهتون هدیه معنوی بدم⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم🤩بله من میرم روسیه اگه مرز ها باز بشه...آره منم یکم شروع کردم😅سخته آره😂با چه کتابی شروع ...

Русский язык این اسم کتابی هست که من میخونم😅

ای جان بسلامتی الان خیلی خوشحالی؟😍🥺🥰چه حس خوبیه😍🥺🥰من امشب به سرم زد برم کلا انصراف بدم خیلی ترسیدم واقعا زبان سختیه ولی باز از چنتا از بچه ها پرسیدم دلم آروم شد☺شما چی نگران نیستی بریم اونجا نفهمی استادا چی میگن(منظورم استادای دانشگاس نه پادفک)؟😨آخه کازان خیلی سختگیره شوخی نداره😭

من تند تایپ میکنم و استاد غلط املایی هستم  اوکی؟؟؟😒😏

عمری باقی موند ان شالله شنبه میرم میزنم...

تنها چیزی که از پدربزرگم به یادگار مونده همین شعره... فهم ادراکِ کمالات ای پسر پولست پول/ پرده پوش عیب اسرار بشر پولست پول / هرکسی بی پول گردد بی کَسَش خوانند خلق / پس برادر یا رفق حتی پدر ،پولست پوووول...  
2731
Русский язык این اسم کتابی هست که من میخونم😅 ای جان بسلامتی الان خیلی خوشحالی؟😍🥺🥰چه حس خوبیه ...

من دلو خیلی وقته زدم به دریا😅چرا خب ،میترسم،اما راهی جز این ندارم.اسم کتابت زبان روسی هست.باید کتاب خوبی باشه...خریدی یا دانلود کردی؟خوش حال؟اومم خب اون قدر درگیر چیزای دیگم خیلی وقت نمیکنم به رفتن و اینا فکر کنم😅

عضو گروه رز صورتی🌸وزن شروع ۵۸🌸وزن هدف ۵۳ 🌸اگه تونستین و به هر حیوونی مثل سگ و گربه خیابونی 🥺کمک کردین...لطفا بهم بگین که بهتون هدیه معنوی بدم⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦💜
من دلو خیلی وقته زدم به دریا😅چرا خب ،میترسم،اما راهی جز این ندارم.اسم کتابت زبان روسی هست.باید کتاب ...

ای بابا باید کلی ذوق داشته باشی دختر قراره یه زندگی جدید و پر از اتفاقای قشنگ رو تجربه کنی یکم ذوق کن من جات ذوق کردم🥲🥺😅آره دانلودش کردم کتاب خوبیه به زبان روسیه کلا😅👌

انشاالله موفق باشی گلم اگه دوست داشتی درخواست دوستیمو قبول کن که رفتم اونجا پیدات کنم همدیگرو از نزدیک ببینیم😅❤

من تند تایپ میکنم و استاد غلط املایی هستم  اوکی؟؟؟😒😏
2738