2737
2734
عنوان

خانومای متاهل بیاید شوهرای شماام اینجورن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1143 بازدید | 133 پست
نه همسرم حساسه نه خودم. حق انتخاب در پوشش هر زن و مرد بالغی با خودشه و کسی حق گیر دادن نداره. به ن ...

نه منم با گیر دادن مخالفم اماخوب نظر دادن مهمه

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تو خانواده اون راحت ترم ، حالا توی ایران که کلا پوشش محدودیت داره ولی خارج از ایران با خانواده خو ...

چقدرم خوب 

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶
2728
خوب خانوادتون سخت گیرن حالا من ی چی بگم شاید باور نکنید من بابام هنوزم که متاهلم برامون لوازم ارایش ...

خدا نگه دارش باشه همیشه چقدر حس خوب داشت پیامت یه لبخند پههههن زدم

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
من عادت کردم ب چادر چون شهرمون کوچیکه و فرهنگ مردمش خیلییی پایینه دوس داره چادر سر کنم تهران رفتنی ...

بنظرم به چادر نیست میتونی مانتو سنگین بپوشی

2740
ممنونم اما پدر گیر بده الان خواهرم اذیته

اره واقعا خیلی سخته من عموم همیشه غر میزد به من میگفت اینو باید خارج شوهرش بدین خیلی لختی اینا بودم بااینکه خودش همش سفرای هارجی میرفت ولی نمیزاشت بچه هاش راحت باشن بابامم گیر نبود شکر خدا همیشه میگفتم نکنه شوهرم از دماغم دربیاره ولی خداروشکر از همون جلسه خواستکاری که روسری اینا نپوشیدم خیلی خوشش اومد گفت بدم میاد از حجاب هرچی دوس داری بپوش ولی با تاییدیه من الانم راحتم ولی خودش برام انتخاب میکنه که سلیقش رو‌دوس دارم همونیه که میخوام ولی واسه محردا سخته پدر گیر باشه شما برو فعلا حالتو ببر😄🥰😘😂

نه منم با گیر دادن مخالفم اماخوب نظر دادن مهمه

بله خب اما نظر دادن متفاوته.

اینکه در مورد مثلا رنگ و مدل لباس همدیگه نظر بدن و مشورت بگیرن فرق می‌کنه. که البته توی اون هم باز انتخاب نهایی با خود فرد هست.

اما دخالت در میزان پوشش همسر بحثش جداست و من هیچ جوره قبولش ندارم. چون حالت کاملا یم طرفه هم داره و از جانب مردها به خانمها صورت میگیره و یه حالت مالکیت و تحقیر ایجاد می‌کنه که من به شخصه باهاش مخالفم‌

خدا نگه دارش باشه همیشه چقدر حس خوب داشت پیامت یه لبخند پههههن زدم

عزیزم ممنونم امین😄🙏🥰....اره همه خواهرشوهرام تعجب میکنن میگم این رژ کیفو بابام خریده شوهرمم همینه ولی فک نکنم دیگه تو بزرگسالی واسه دخترم بخواد رژ اینا بخره 😂😂😆ان شاالله همیشه خنده رو‌لبات پهن باشه😆😆😂

اره واقعا خیلی سخته من عموم همیشه غر میزد به من میگفت اینو باید خارج شوهرش بدین خیلی لختی اینا بودم ...

دقیقا من باید حالمو ببرم😂😂اخه دارم میرم خونه پدرم اینا الان توراهم اونا شهرستانن الان بحث شروع میشه

نه الان اصلا نمیدونم چمه حالم خیلی خرابه

حداقل چندروز قهرباهاش حرف طلاق بزن یجور بترسونش که خواستی ببخشیم تکرار نکنه میدونم سخته درک میکنم الان 

مجردی معمولی بودم مانتو تا زانو شالم در حدی که یه چیزی روسرم باشه 

نامزد کردم هی میگفت بکش جلو شالتو اینا 

بعد یکسال دگ هیییچ نظری راجع به پوششم نداد 

مانتو بلند نمیزاره بخرم به هیچ‌وجه

شلوار گشاد نمیزاره میگه چاق دیده میشی 

دوست داره آرایش کنم مثلا افسرده شده بودم می‌گفت پاشو آرایش کن یکم 

عروسی ها اتو مو بدست میشه میگه سال سرت نکن دگ خراب میشه 

تو ماشینم شالم نیفتاد کاری نداشت تا اینکه جریمه شدیم 🤦🤣😂😂

در کل به اختیار خودمه چادر هم در شرایط خاص شاید سرم کنم با مقعنه واینا درکل به اختیار خودمم

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
2706