2752
2739
عنوان

خانومای متاهل بیاید شوهرای شماام اینجورن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1144 بازدید | 133 پست
اخی خدا حفظش کنه براتون چقدر خوبه همیچین باباهایی. ادم کیف میکنه ما بابامون نمیزاشت سیبیلامون برداری ...

ممنون عزیزم امین💖🙏 ان شاالله خدا پدر عزیز شمارو هم حفظ کنه حالا من عموم مثه پدر شما بود همیشه دختر عموهامون میگفتن خوشبحالتون شما ازادید مهم شاد بودنه عزیزم امیدوارم همیشه شاد سلامت باشید🥰😘

من شوهرم خیلی گیر میده البته من چادریم 

دیگه چادری هستی به چی گیر میده؟؟؟

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

نوچ نوچ شوهر من بضی اوقات جو گیر میشه وسط خیابون میگ شالوتو بده جلو شلوارت چرا بالاست عه😑😂دلم میخا ...

خخخخ فاز غیرت برمیداره فکرکنم 

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶

اومدم یه چی بگم و برم:)

شما کالا نیستید  کسی واسه پوششتون تصمیم بگیره. فارغ از جنسیت انسان هستین .

مگه صاحبته که بخواد بگه چی بپوش چی نپوش. 

تمومش کنیدددددددد این ظلم و ستمو

2731
آره صبح شوهرم دید فهمیدم همه چیزا گفت ولی گفت پشیمونم جبران میکنم غلط کردم.ولی میدونم این دیگه زندگی ...

بخشیدی؟؟؟

نه همسرم حساسه نه خودم.

حق انتخاب در پوشش هر زن و مرد بالغی با خودشه و کسی حق گیر دادن نداره.

به نظرم هر کسی می‌تونه موقع ازدواج به این مسایل دقت کنه و با کسی ازدواج کنه که از این نظرات با هم جور باشن.

به شخصه از مرد متعصب که بخواد به پوشش همسرش کار داشته باشه متنفررررررررررررررررررررررم,😖😖😖😖😖

اوهوم  درکل شوهر من یکمی حساسه من دوس ندارم چادر سر کنم البته مجرد بودمم چادری بودما ولی دوس ...

خوب حرف بزن باهاش من که نمیتونم چادر جمع کنم اصلا

شوهر منم شلوار ۸۰ و ۹۰ میخره برام یا لباسای کوتاه نازک روشن جلوباز

چقدر خوب

ممنون عزیزم امین💖🙏 ان شاالله خدا پدر عزیز شمارو هم حفظ کنه حالا من عموم مثه پدر شما بود همیشه دختر ...

ممنونم اما پدر گیر بده الان خواهرم اذیته

بله فرهنگا متفاوته من جلو خانوادش بیشتر خودم میپوشم

من تو خانواده اون راحت ترم ، حالا توی ایران که کلا پوشش محدودیت داره ولی خارج از ایران با خانواده خودم یه سفر بودیم یسری که تاپ شلوار پوشیدم بابام تیکه مینداخت بم و هرکی نگام میکرد میگفت بیا اینم از عوارض اینجور لباس پوشیدنه 😂

اومدم یه چی بگم و برم:) شما کالا نیستید  کسی واسه پوششتون تصمیم بگیره. فارغ از جنسیت انسان هست ...

بله موافقم اما زنو شوهر باید به نظرات هم احترام بزارن 

خوب حرف بزن باهاش من که نمیتونم چادر جمع کنم اصلا

من عادت کردم ب چادر

چون شهرمون کوچیکه و فرهنگ مردمش خیلییی پایینه دوس داره چادر سر کنم

تهران رفتنیم میگه سر کن😐🔪

اوهوم بهش میگم ک حداقل قبول کنه فقط تو شهر خودمون چادر سر کنم

فرشته ی من ۲۲ دی زمینی شد😍خوش اومدی نلینم🥰😍❤❤❤❤