2737
2739

این جریان زندگی خودته یاکس دیگه ای

خدایاجونم این روزهاخیلی بهت نیازدارم خداجون یه لطفی درحق من بکن نینیم سالم بیادبغلم ویه زندگی سه نفره تشکیل بدیم وخونمون پرازعشق بشه  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تصمیم رو گرفتم گفتم کم کم یواش یواش چیش هامو جمع میکردم

سه سنبه بود ساعت ۴صب  رفتم بیرون من که هیچ جا رو بلد نبودم حتی تا به حال تا سر خیابون ام نرفته بودم با خودم گفتم خدا بزرگه

و سوار اتوبوس شدم و از محلمون دور شدم دور شدم

یه خانم گدایی میگفت به یه خانم دیگه یه زنی هست خونه اجاره میده به خانم ها ی بی پناه اون موقع تازه چنگ شروع شده بود

من ام که خدا رو شکر کردم و همراه اون خانم گدایه که اسمش کوکب بود رفتیم اونجا

هیچ در هیچ ... معنی زندگی 
2731

خلاصه بگم اونجا یه یگ ماهی بودم یه کمی ام کار میکردم میرفتم خونه این و اون رو تمیز میکرم میرفتم چون همراز همرام بود یکم ست بود ولی خدا رو شکر که کار پیدا کردم هم بافتنی میبافتم هم  خونه تمیز میکدم همراز مریض شد بردش دکتر گفتن سرطان داره

https://ajorbajor.ir/naghashi/1011190

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
https://ajorbajor.ir/naghashi/1011190

میشه لایک کنید

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
2740

هییی اینم از درد ه ای من

خیلی بد بختم دکتر ادم خوبی بود گفت انشا الله خوب میشه حتی گاهی وقتا  ازم پول نمی گرف و حودش ام میومد خونمون ازم پرسید همسرت کجات من ام گفتم رفته جنگ اینو هه جا گفته بودم .

و شهید شده گفت ای وای

یه چند روزی بود که همراز حالش بهتر شد نمی دونم چرا کم کم به دکتره علاقه مند شدم اونم همین تور یه بار ازم خاستگاری ورد و گفت خوش بختت میکنم و باهم میریم خارج تا همراز رو  درمان کنیم من ام قبول کردم ولی  گفتم خوبه راستشو به دکتر که اسمش قاسم بود بگم  خیلی استرش داشتم گفتم همه چیز رو 🥺 خدا رو شکر  چیزی نگفت و هم دردم شد و رفت یه شنسنامه برا ی همراز به اسم خودش جور کرد و با هم رفتیم خارج و خدا رو شکر بهتن زندگی رو داریم

همیشه صبر کنید تا خدا اخر خوبی رو براتون بنویسه