2733
2739
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1902706 بازدید | 158294 پست
مهتاب دیشب خیلی گریه کردم گفتم خدایا این همه تلاش کردم این یک سال همه کار کردم از سونو از ازمایش از ...

سلام نرگس جون خوبی عزیزم خداروسکر که خدا یه بچه سالم بهت داده چندروز شاید حالت خوب نباشه اونم چون قبلش خیلی تلاش کردی و به پسر بودن فکر کردی و نشده ناراحتی 

دخترت که به دنیا بیاد این روزا رو فراموش میکنی 

خواهر من یه دختر ۱ ساله داشت دوباره باردار شد از ترس اینکه دوباره دختر باشه به شوهرشم نمی‌گفت بارداره میدونست خیلی ناراحت میشه خانواده شوهرش که دیگه هیچی میگفت اگه بدونن ادیتم میکنن وقتی رفت سونو دختر بود شوهرش اول ناراحت شده بود خانواده اش که کلا باهاشون قطع رابطه کزدن گفته بودن پسرمونو بیچاره کرده دوتا دختر انداخته گردنش خلاصه خیلی زجرش دادن روزی که دخترش به دنیا اومد خدا چنان مهرشو به دل شوهرش انداخت که رفت جلو خانواده اش وایساد از این به بعد کسی حق نداره به زن و دخترام چپ نگاه کنه بخدا الان طاقت یکساعت دوری از دختراش رو نداره خانواده اش هم خجالت زده برگشتن و دختر خودش که همش میگفت ما پسرزاییم همون موقع باردار شد با اینکه بچه نمی‌خواست و دختر شد

دختر خیلی خوبه کاش خدا منو لایق دوباره مادر شدن بدونه و یه دختر بهم بده

خدایا شکرت خیلی بزرگی...... خدایا میدونی تنها امیدم خودتی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی جیره یک ماهت امروز دستت میرسه نمیدونی خوشحال باشی یا ناراحت 😂🤪

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2728
وای ننه😂

همه باید ب بازوی مبارک بخورن😂😂😂

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

سلام مرضیه جونم خوبی خواهر نمیدونم منو یادته یا نه ولی نن هر وقت بارون میاد یاد زکرر گفتن شما زیر بارون میوفتم نمیدونی چقدر خوشحال شدم تیکرتو دیدم انشالله به سلامتی بیاد بغلت دلم براتو پوکید

خوشحال باش مرضیه جون چون اینا قراره کمک کنه نی نی رو انشاالله بسلامتی بغل بگیری

وای ننه😂

همه باید ب بازوی مبارک بخورن😂😂😂

2740
واقعااااا کاش لایق مادر شدن باشیم جنسیت چ ارزشی داره واقعا

آره بخدا پسر من دیگه کلافه شده از تنهایی جگرم براش کبابه بمیرم براش اللهی خیلی تنهاس

سلام عزیزم  چ جالب  یکی دو روز پیش بیادتون افتاده بودم. بسلامتی زایمان کردید؟ منم ضخامت ...

خیلی ممنون عزیزم آره من همه ی دردارو تحمل کردم و تا 37 هفته و 4 روز نی نی هارو نگه داشتم خداروشکر باوزن خوب و کامل دنیا امدن 

من ضخامتم 4 یا5 میشد آخرین بار 8 شد که باردار شدم اونم با پروژسترون 

آب هویج هم یادمه زیاد میخوردم

سلام مرضیه جونم خوبی خواهر نمیدونم منو یادته یا نه ولی نن هر وقت بارون میاد یاد زکرر گفتن شما زیر با ...

سلام‌ پروانه عزیز مگه شما یادم میره بخدا همین دیشب همه شماها دعا کردم ک انشالله بزودی به حاجت دلت برسی🙏

خوبی خواهر نمیدونی چقدر خوشحال شدم تیکرتو دیدم نینیمون چیه  

والا من اردیبهشت باردار شدم‌مرداد سقط اینم ابان باردارشدم ک دیگ خداراشکر تا حالا همه چی خب پیش رفت اصلا جنسیت نمیدونم با اینک ان تی رفتیم اقا حتی ی حدسم نتونست بزنه چون همش در حال حرکت بود😂😂 

2706