2752
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1906593 بازدید | 158340 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدا برات نگه داه سقط خیلی بده من پارسال بود خدا به منم نگاهی بندازه

خیلی از لحاظ روحی ادم میریزه بهم و کم میاره ی جاهایی

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

واي خدااا چقدر نازه دورش بگردم شكمشو😁🤩😍😍

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نشد چون خدا نخواست💔و بلاخره معجزه هميشه اتفاق ميوفته در تاريخ ٠٣/٠٣/٠٣ بيبي چكم مثبت شد💕خدايا خودت مراقبِمون باش🤍 ٠٣/٠٣/١٠آزمايش مثبتمم گرفتم🌾
2731
والا من اردیبهشت باردار شدم‌مرداد سقط اینم ابان باردارشدم ک دیگ خداراشکر تا حالا همه چی خب پیش رفت ا ...

مرضيه ميگم راستي رژيم رو هم رعايت ميكني؟؟همون مال زيبايي و اينا😁🤩

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نشد چون خدا نخواست💔و بلاخره معجزه هميشه اتفاق ميوفته در تاريخ ٠٣/٠٣/٠٣ بيبي چكم مثبت شد💕خدايا خودت مراقبِمون باش🤍 ٠٣/٠٣/١٠آزمايش مثبتمم گرفتم🌾

۱۳ ماه پیش اقدام داشتم  من دو روز بعد از اقدامم زیر دلم سمت چپم خیلی درد میکرد تا چن رووووز . داشتم الان دو هفتس حالت تهوع شدید دارم به بو هم خیلی حساس شدم . این ماه سوم باید پ پ میشدم ک هنوز دردشم نیست قبلنا از چن روز زودتر درد داشتم . الان ۸روز از ظهر تا الان درد شدیددددد از کناره های نافم میزنه تا سینم میاد انکار داشتم جون میدادم نمیخوامم دکتر برم الانم تخمدان چپم خیلی درد میکنه بنظرتون دلیل خطرناکی داره؟. ینی باردارم؟بیبی زدم منفی بود 

سلام عزیزم ممنون به یادمی خوبی نینی خوبه چه خوب باردار شدی .جنسیت معلوم نشده 

سلام عزيزم. ممنونم. تو اين هفته بايد برم سونو سلامت. حسم دختره. 

شما تخمك كشي كردين؟

خدايا مرا در جستجوي آنچه برايم مقدور نكرده اي خسته نكن 💚
مرضيه ميگم راستي رژيم رو هم رعايت ميكني؟؟همون مال زيبايي و اينا😁🤩

من اره😂😂😂 ولی ن همشو چون بودجم نمیرسه با این همه خرجی ک رو دستم مونده

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
چیع اینا

انوکسا

سلام عزيزم. ممنونم. تو اين هفته بايد برم سونو سلامت. حسم دختره.  شما تخمك كشي كردين؟

سلام عزیزم نه هنوز شاید تو این ماه شوهرم ازمایش داد شکر خدا بهتر شده دکتر گفت میتونید حالا ببینم قسمت چی میشه

مرضیه خانم با پیشاب واقعا بارداری امکان داره؟

بله دوستم دقیقا سر همین موضوع الان بارداره

مرضیه جون ببخشید مورفوژی فقط با تقویتی درمان میشه؟ مثلا اگه تقویتی نخوره احتمال داره بدتر بشه؟  ...

نه بدتر نمیشه ولی اگ داروهاش بخوره خیلی بهتر میشه من خودم بیشتر میگم کبدشون پاکسازی کنن وضعیت اسپرم عالی میشه 

2706