2752
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1905176 بازدید | 158300 پست
اونسری پسر بود الان دخمل دارم اره خیلی اذیت شدم دوسال طول کشید تا دوباره بارداربشم..حالابدتر این بود ...

چه خوب كه اينجوري فكر ميكني. من و خدا كه فرسنگ ها از هم فاصله گرفتيم. التماس دعا❤️

خدايا مرا در جستجوي آنچه برايم مقدور نكرده اي خسته نكن 💚
سلام عزیزم دیشب رفتم خونه خانواده شوهرم هیچی بهم نگفتن نه گفتن نی نی خوبه سونو دادی چی شد بغضم میخوا ...

عزیزم ول کن صبور باش به مصلحت خدا..عزیزم چرا ازشون انتظار داری بی خیال بابا..اونا با اون افکارشون دارن با خواست خدا مخالفت میکنن وغافل حرف وحدیثای اینو اونن..قسمتت باشه مصلحتت باشه پسرم میده ندادم بی خیال باش..الکی غصه نخورمن زن داداشم دوتا دختر داره یبارم تو خانوادمون بهش نگفتیم پسر بیار..همشم به مامانم اینا تاکید میکنم حتی به داداشم..میگم توروخدا حرفی نزنین دلش بشکنه تو کار خدا دخالت نکنین..خودم انقد باهاش راحتم در مورد پسر باهاش حرف زدم گفتم دلتون میخاد برو ای وی افی چیزی نمیخواد بی خیال..مثل کوه پشتشم از اول..هرچند ماکلن اونطوری نیستیم ولی اطرافیان گاهی پیشش میگن میبینم ناراحت میشه..ناراحت میشم ومن زود جوابشونو میدم..همه جا هست اینطور افکارا..ولی تو کار خدا دخالت کردنه بخدا..برعکسشو بزور بخوای باهزارتا درد میده..راضی باشو خوشحال

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

6تارو باهم زدی؟منم تنبلی داشتم چند ماه دارم میزنم این ماه فولیکولام 22/21/28 شدن

نه احتمالا دوتا دوتا میزدم 

دقیق یادم نیس

من دوماه زدم ماه اول فقط یدونه فولی داشتم ولی اون ماهی که باردار شدم ۷ تا فولیکول خوب داشتم 

انشالله شما هم این ماه بارداری بعد آمپول hcg با نظر دکترت شیاف پروژسترون استفاده کن  واسه من تاثیر داشت آخه ضخامتم کم بود با فولی خوب باردار نمیشدم ولی پروژسترون کمک کرد 

2731
چه خوب كه اينجوري فكر ميكني. من و خدا كه فرسنگ ها از هم فاصله گرفتيم. التماس دعا❤️

فدات..نه سعی کن میونت با خدا درست کنی..😅..بخدا یجاهایی به دادت میرسه که فکرشو نمیکنی من همیشه تو زندگیم حس کردم..ولی باید برا مصلحت که برات در نظر گرفته هم صبور باشی دیگه..خداست وقتی میگه باشدباید بگه چشم اگه باورش داری..

انشالله همیشه دلت شاد باشه❤️

اونسری پسر بود الان دخمل دارم اره خیلی اذیت شدم دوسال طول کشید تا دوباره بارداربشم..حالابدتر این بود ...

من می‌خوام اقدام کنم سرما داشتیم و دارو وقرص مصرف کردیم الان باید چند روز صبر کنیم از آخرین روز مصرف قرص بعد اقدام بریم 

کسی می‌دونن راهنمایی کنه

نه احتمالا دوتا دوتا میزدم  دقیق یادم نیس من دوماه زدم ماه اول فقط یدونه فولی داشتم ولی اون م ...

من فقط امپول سینال زدم،امپول ازاد سازی بهم نداد،واسه ضخامت منم 5 بود قرص داد شدم 8

من می‌خوام اقدام کنم سرما داشتیم و دارو وقرص مصرف کردیم الان باید چند روز صبر کنیم از آخرین رو ...

چه دارو وقرصی منظورت محرکه..عزیزم نزدیکای تخمکگذاریت اقدام برو حتما یروز درمیون..از ۱۲پری حداقل  تا ۲۰پری اقدام داشته باش..

اره عزیزم انشالله بزودی قسمت خودت

سلام عزیزم 

چ جالب 

یکی دو روز پیش بیادتون افتاده بودم. بسلامتی زایمان کردید؟

منم ضخامتم کمه. فک کنم بخاطر همین نمیگیره.وقتی صضخامتتون کم بود چند بود؟؟؟چطوری بالا اومد؟؟؟

من همیشه بین ۴تا نهایت۷هست. 

نمیدونم چ کنم. 

عکس رنگی هم رفتید؟

تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ من معجزه خدا رو با تماااام وجودم درک کردم....امام رضاجااانم یک عمر مدیونتم😭خیلی منو شرمنده کردی اقا جااانم😭 خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...تقدیر و سرنوشت من هر چ هست مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من در برابر خواست تو عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد.         خدایا هیچ بنده ایی رو با انتظار کشیدن برای داشتن فرزند امتحان نکن خیلی امتحان سختیه😭
من فقط امپول سینال زدم،امپول ازاد سازی بهم نداد،واسه ضخامت منم 5 بود قرص داد شدم 8

چ قرصی؟

تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ من معجزه خدا رو با تماااام وجودم درک کردم....امام رضاجااانم یک عمر مدیونتم😭خیلی منو شرمنده کردی اقا جااانم😭 خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...تقدیر و سرنوشت من هر چ هست مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من در برابر خواست تو عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد.         خدایا هیچ بنده ایی رو با انتظار کشیدن برای داشتن فرزند امتحان نکن خیلی امتحان سختیه😭
عزیزم ول کن صبور باش به مصلحت خدا..عزیزم چرا ازشون انتظار داری بی خیال بابا..اونا با اون افکارشون دا ...

وااای من هیچوقت تاحالا جنسیت برام مهم نبوده الان این پیامارا میخونم میگم یعنی منم ی روزی برای جنسیت حرص میخورم 🥲

فولی ۱۹ و ۲۱ ۱۶ ساعت بعد امپول  ۴٠ساعت بعد امپول  اصلش باید ۱۲ و ۳۶ ساعت بعدباشه ولی ...

بنظر خودت کی ازاد شد؟موقع ازاد شدن درد داشتی؟