2737
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1903747 بازدید | 158296 پست
ووی فداش بشم الهی قدمش مبارک باشه پر روزی و برکت . الهی کلاس اولی شدنش الهی دانشگاه رفتنش الهی داماد ...

ممنونممم.. ان شاالله به فسقل خودتون ببینی اینا رو😍😍💕💕

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
سلام خانمای گل من امروز ۲۵ سیکلم هست.۴ الی ۵ روز دیگه پری میشم  ولی چون این ماه اقدام داشتم‌به ...

دو سه روز دیگه صبر کنی بهتره

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دو سه روز دیگه صبر کنی بهتره

مرسی گلم. دیشب شدیدا درد پری داشتم گفتم هر لحظه هست که پری بشم.کمرمم که ۱ هفته هست درد میکنه تمام عضلات پشتم گرفتگی داره خوبم نمیشه.احساس سنگینی سینه هامم میکنم. منتهی چون علائم پری و بارداری خیلی به هم نزدیکه آدم نمیتونه بفهمه.فقط من لک بینی نداشتم که میگن یکی از علائم لانه گزینی عوضش ترشحات فراوون داشتم و دارم.

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
آرههههه، نمیدونم چرا بیبی چک انقدر با من بد تا میکنه 😅    توکل به خدا، با اینکه طاقتم خیل ...

😂😂😂

انشالله خداوند بهترینها رو برات رقم بزنه. الههههههی آمییییین🙏🙏🙏🙏

خدایا بابت همه چیزهایی که به صلاحم نبودونشد شکرت🙏🙏🙏  حتی اگه گریه کردم😭 حتی اگه غر زدم 😩حتی اگه ازت شاکی شدم😤
2731
آره واقعا... ولی بی خیال باش... خودتو سرگرم کن... کارای هنری انجام بده، کتاب بخون و.... هرچی بیخیال ...

دانشجوام مثلا کلی جزوه و درس ریخته سرم،ولی نمیتونم🥺

خدا خودش کمک کنه

خدایا مراقب بچه‌ها و عزیزام باش،مرسی🤲🏻🤍💛❤💚🧡💙💜🤎
بی بی چک ها جدیدا اعتباری بهشون نیست برو آزمایش بده یا رومی روم، یا زنگی زنگ...

آره واقعا ماه های پیش الکی هاله مینداخت این ماه اصلا هیچی.... 

شاید فردا برم آزمایش توکل به خدا😍

سلام عزیزم مرسی واقعا از دعاهاتون انرژی میگیرم دکترم گفته استرس نداشته باشم استراحت کنم تا 10 هفتگی ...

وظیفه است عزیزم.،😘😘😘 اینجا همه مثل همیم ..خوب حال همدیگرو درک میکنیم.اگه رفتی سونو حتما خبرشو بدی نگرانتم.انشالله با خبرای خوب برگردی.🙏🙏🙏

خدایا بابت همه چیزهایی که به صلاحم نبودونشد شکرت🙏🙏🙏  حتی اگه گریه کردم😭 حتی اگه غر زدم 😩حتی اگه ازت شاکی شدم😤

سلام به همگی💕💕💕.دوستانی که قرص و آمپول مصرف میکردن .کیت تخمک‌گذاری براشون درست کار میکرد .یا نه؟

2740
سلام به همگی💕💕💕.دوستانی که قرص و آمپول مصرف میکردن .کیت تخمک‌گذاری براشون درست کار میکرد .یا نه؟

با آمپول کیت درست جواب نمیده عزیزم. 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
آره واقعا ماه های پیش الکی هاله مینداخت این ماه اصلا هیچی....  شاید فردا برم آزمایش توکل به خد ...

واااای، تو هم که درست مثل منی. منم ماه های پیش الکی هاله مینداخت، الان هیچی!!! 😄😄😄

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
من پریودام خیای دقیق و سر وقته  میخام اقدام کنم واجبه سونو واژینال بدم قبلش

نه لازم نیست

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
2706