2752
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1907422 بازدید | 158349 پست
عزیزم سیکلت چند روزه ست؟ ترشح هم داری؟ بنظر من جا داره که پررنگ بشه و هنوز تا اوج مونده  فقط ...

فقط روز 17سیکلم زیر دلم ی نیم ساعتی درد گرفت بعدم دردل ول شد نمیدونم چی بود 

ممنون از محبتت. راستش خودمم سربارداری اولم همینطور بود ترشحاتم ولی روز 28 بیبی مثبت شد این سری روز28 ...

بی بی چک ها جدیدا اعتباری بهشون نیست

برو آزمایش بده یا رومی روم، یا زنگی زنگ...

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حتما ادرارت گاهی رقیقه،گاهی غلیظ،با مارک کیتت فرق میکنه با هم

نه مارکش یکیه و از ساعت 9دیگه اب نمیخورم نمیدونم واقعا بعد از ازاد شدن تخمک همچنان باید دو تا خط بیفته ؟

دوستان من امروز دوز دوم واکسنمو زدم به امید خدا،فعلا خوبم    

به سلامتی عزیزم انشالله که هیچوقت مریض نشید

میگما من یه هفته مونده به موعودم همش آب تو دهنم جمع میشه عصبیم کرده،اینم ممکنه از عوارضhcgباشه یا نه؟

خدایا مراقب بچه‌ها و عزیزام باش،مرسی🤲🏻🤍💛❤💚🧡💙💜🤎
2731
نمیدونم والا.. من امپول نزدم ولی یه قول یکی از بچه ها توی این ایام اگه شاخ هم دراوردین اصلا تعجب نک ...

😂😂😂اره همه چی دست به دست هم میده توهم بارداری بزنیم🤦‍♀️

خدایا مراقب بچه‌ها و عزیزام باش،مرسی🤲🏻🤍💛❤💚🧡💙💜🤎
عزیزم امروز بهتری؟ بادکترت در ارتباطی؟ سونو نمیری؟ برات صلوات وایت الکرسی میفرستم بلاازت دور باشه ...

سلام عزیزم مرسی واقعا از دعاهاتون انرژی میگیرم دکترم گفته استرس نداشته باشم استراحت کنم تا 10 هفتگی برم  پیشش. سونو نرفتم شاید عصر برم. الهی خدا حاجت دلتو بده

💚 صلوات برای سلامتی نی نیم❤ الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
سلام قاصدک جون قربونت برم مرسی از دلداریت این بچه هدیه خداست خدا خودش مصلحت بدونه برام مواظبش میشه.& ...

صددرصد همینطوره... تا خدا نخواد برگی از درخت نمیفته

من ماه اول اقدام توهم بارداری داشتم... یه لیوان به زور برمیداشتم😄😄

ماه اخر، با کمک شوهرم فرش و میز تلویزیون رو جا به جا کردیم... بعدم بی بیم مثبت شد دو روز بعدش😄

آره خاله.. پسرم امروز ۱۳روزشه😍😍

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
دوستان من امروز دوز دوم واکسنمو زدم به امید خدا،فعلا خوبم    

خداروشکرررر... ان شاالله تا آخرش خوب خوب باشی

😂😂😂اره همه چی دست به دست هم میده توهم بارداری بزنیم🤦‍♀️

😅😅

ان شاالله که خیره

ممنونم گلم کل انتظار و رژیم و فلان یه طرف این ۱۴روز بعداز تخمک گذاری یه طرف خیلی سخته واقعا

آره واقعا... ولی بی خیال باش... خودتو سرگرم کن... کارای هنری انجام بده، کتاب بخون و....

هرچی بیخیال تر باشی هم زودتر میگذره، هم زودتر نتیجه میده... استرس واقعا خوب نیست

صددرصد همینطوره... تا خدا نخواد برگی از درخت نمیفته من ماه اول اقدام توهم بارداری داشتم... یه لیوان ...

ووی فداش بشم الهی قدمش مبارک باشه پر روزی و برکت . الهی کلاس اولی شدنش الهی دانشگاه رفتنش الهی دامادش کنی الهی بچه دار بشه.

💚 صلوات برای سلامتی نی نیم❤ الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

سلام خانمای گل

من امروز ۲۵ سیکلم هست.۴ الی ۵ روز دیگه پری میشم  ولی چون این ماه اقدام داشتم‌به نظرتون الان بی بی بزنم درست درمیاد؟

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
2706