2752
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1907514 بازدید | 158349 پست
عزیزم میفهمم الان چه حالی داری. اینکه الان خونریزی نداری نشونه خیلی خوبیه.  از ته دلم دعا میکنم ...

ممنونم عزیزم مرسی از دعای خوبت

💚 صلوات برای سلامتی نی نیم❤ الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
وااای خدا از زبونت بشنوه قاصدک جون😍 راستش گذاشتم تاآخر اگه پری نیومد شنبه برم آزمایش

دختر.... همین امروز برو آزمایش بده. منتظر چی هستی؟   من امروز پری نشم فردا میرم آزمایش 😅😅😅😅

ایششششالا که نی نی تو دلته. پاشو برو آزمایش... 😉

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ان شاالله که این ماه دیگه مثبتی😍😍

یه سوال

بزاق دهنم خیلی زیاد شده عصبیم کرده ممکنه اینم مثل دل درد از عوارضhcgباشه؟

آخه هنو یه هفته مونده به موعودم

خدایا مراقب بچه‌ها و عزیزام باش،مرسی🤲🏻🤍💛❤💚🧡💙💜🤎
من خودم تو بارداری ترشحاتم اینجوری بود... نمیخوام امید الکی بدم.. ولی ان شاالله از برکت دعای خیر دوس ...

ممنون از محبتت. راستش خودمم سربارداری اولم همینطور بود ترشحاتم ولی روز 28 بیبی مثبت شد این سری روز28 منفی.. دیگه چشمم ترسید بیبی بذارم🤦‍♀️

2731
دختر.... همین امروز برو آزمایش بده. منتظر چی هستی؟   من امروز پری نشم فردا میرم آزمایش 😅😅😅😅 ...

مامان روشا جون اگه بدونی که چه دلشوره ای دارم ولی چون بیبیم یه بار منفی شد نتونستم دیگه نه بیبی بذارم نه برم آزمایش🤦‍♀️

شوهرم گفت زودتر از شنبه نرو آزمایش ولی حالا شاید یواشکی برم فردا نمیدونم راستش

مامان روشا جون اگه بدونی که چه دلشوره ای دارم ولی چون بیبیم یه بار منفی شد نتونستم دیگه نه بیبی بذار ...

😄درک میکنم‌عزیزم. ببین من خودم طاقت انتظار ۵۰ ۵۰ رو ندارم. ترجیح میدم زودتر تکلیفم روشن بشه. یعنی مثلا میدونم که ۵۰ درصد جواب آزمایش منفیه ولی باز میرم میدم که خیالم راحت باشه 😅  بهر حال آرزو میکنم برات که الان نی نی تو دلت باشه 🥰

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
ببین اصلااا نگران نباش... اگه قرار به سقط بود خونریزی همراه با درد بود بعدم ادامه دار بود... الان ک ...

سلام قاصدک جون قربونت برم مرسی از دلداریت این بچه هدیه خداست خدا خودش مصلحت بدونه برام مواظبش میشه. 

دختر پس تیکرت کو. نی نی به دنیا اومد بسلامتی؟

اگر خونریزیت قطع شده احتمالا هماتوم بوده تو سونو ندیده اگر چیز دیگه بود فکرنمیکنم خونریزی قطع میشد م ...

امروز شاید برم سونو گرافی اگه خوب بود میرم عطاری و میخرم اینارو ممنونم عزیزم چشم حتما همین کارو میکنم

😄درک میکنم‌عزیزم. ببین من خودم طاقت انتظار ۵۰ ۵۰ رو ندارم. ترجیح میدم زودتر تکلیفم روشن بشه. یعنی م ...

قربونت مهربون.. درست میگی شما از بلاتکلیفی بهتره. 

ولی خب حال و هوای این دلخوشی هم دوست دارم😍

انشالله به برکت این تاپیک و دعای دوستان پری شماهم نیاد هردومونم باردارباشیم🙏❤️

سلام عزیز دل خوبی؟تو دلی گلت خوبه؟ بنظرت این واقعیت داره که طبع برگرده مثلا من بعد از زایمان دخترم ...

سلام قربونت ممنون عزیزم 

جنبه علمی نداره ولی تجربی ثابت شدست چون از قدیم بوده و قدیمیا چیزایی ک تجربه میکردن را میگفتن و. بیشتر حرفاشون واقعا درسته ان شاالله شمام ی پسر کاکل زری میچسبه به دلت به زودی😍

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞

دوستان من امروز دوز دوم واکسنمو زدم به امید خدا،فعلا خوبم  

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
عزیزم سیکلت چند روزه ست؟ ترشح هم داری؟ بنظر من جا داره که پررنگ بشه و هنوز تا اوج مونده  فقط ...

گلم من از روز 13همش دارم راس ی ساعت خاص و باشرایطی ک گفتین کیت میزنم تا دیروز ک 19هم بود کیت زدم هنوز ب اون پر رنگی م میگین نشده ولی یروز میبینی کمرنگ تره ی روز پر رنگ تر اصلا نمیدونم دیگه چکار کنم گیج شدم 

گلم من از روز 13همش دارم راس ی ساعت خاص و باشرایطی ک گفتین کیت میزنم تا دیروز ک 19هم بود کیت زدم هنو ...

حتما ادرارت گاهی رقیقه،گاهی غلیظ،با مارک کیتت فرق میکنه با هم

یه سوال بزاق دهنم خیلی زیاد شده عصبیم کرده ممکنه اینم مثل دل درد از عوارضhcgباشه؟ آخه هنو یه هفته ...

نمیدونم والا.. من امپول نزدم

ولی یه قول یکی از بچه ها توی این ایام اگه شاخ هم دراوردین اصلا تعجب نکنین

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
2706