2733
2739
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1899763 بازدید | 158267 پست
اره همون دور و بر ناف گاهی درد میگیره،من شکمم زیاد بزرگ نیست ب نسبت ماهم خودم میگم شاید داره بزرگ می ...

آره دیگه.. ماشاالله توی ماه سوم هستی... معلومه که جوجه بزرگ میشه😍

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
آخه لک دیدم همش میگم نکنه پریوده حالا به نظرت درد سینه شدید علایم پریودم هست؟

نه شاید لک لانه گزینی باشه

علائم پریودی و بارداری تقریبا شبیه هم هست

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره دیگه.. ماشاالله توی ماه سوم هستی... معلومه که جوجه بزرگ میشه😍

من تو‌ماه پنجم مگه نیستم🤭🤔

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
دوستان من فردا موعد پریودم هست زیر دلم چند روز تیر میکشه اما دو روزه شدیدتر شده ترشحات هم دو روزع دا ...

بی بی بزن... ان شاالله که بارداری

2731
ممنونم فدات شم

۱۰ تا ایه الکرسی به نیت سالم بودن تو دلیت و جنسیت دلخواه و سالم بغل گرفتن فرزندت عزیزم خوندم.انشالله دلت بزودی شاد میشه و نی نی نازو سالم بغل میگیری گلم

با تو در نهایتم من♾
ستایش جون انشاالله اینماه نی نی نشسته تودلت و بی بیت مثبته،نمیدونم اصن ناخودآگاه خیلی تو فکرم، اسمت ...

قربون محبتت نیهان جونم😘😘

ان شاءلله 

مرسی که واسم دعا میکنی🌹🌹🌹

ان شاءلله که تو دلیت به سلامتی وبدونه دردسر بیاد بغلت 🙏 

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
ااا شما دومین نفری که میگی ۶ هفته و خورده ای رفتی😍الهیییی😍 ولی خب من میترسم ،مرضیه جون هم گف همون ...

من خودم نرفتم عزیزم دکترم نوشت

سر پسرمم همین موقع رفتم

خواهر و خواهر شوهرمم همون ۶ هفته رفتن 

بنظرم بعد ۶ نشون میده و مشکلی نداره 

اگه خدای نکرده مشکلی باشه نشون نمیده ک دوباره چند هفته بعد تکرار میکنن

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩
بله گذاشتم🧺🧺🧺🧺 نوبت شما با موفقیت ثبت شد😍😍 6ماه دیگه اینجا تو اقدامی ها میبینمتون😍😍 تا در ...

🥴🥴🥴

پشیمون نشم صلوات🤣🤣

2740
ااا شما دومین نفری که میگی ۶ هفته و خورده ای رفتی😍الهیییی😍 ولی خب من میترسم ،مرضیه جون هم گف همون ...

من ۷هفته و دو روز بودم فکر کنم

بذار هفته ی هشتم برو که مطمئن باشی قلب تشکیل شده الکی استرس نگیری

🥴🥴🥴 پشیمون نشم صلوات🤣🤣

بستگی داره زابمان راحتی داشته باشی یا سخت ولی ادم وقتی درد زایمان طبیعی را میکشه دور از جونت ب خودش فخش میده و میکه غلط کردم😂

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞

ترس و نگرانی هم نداره عزیزم برو قشنگ راحت دراز بکش رو تخت و ذول بزن ب مانیتور و با لذت لوبیا کوچولوتو نگاه کن و هی یواشکی زیر زیرکی لبخند بزن 🤪😚😚😚

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩
نه ده روز نگذشته 😃4روز گذشته

خدایا من از دست تو چکار کنم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

هنوز 4روز گذشته داری بی بی میزنی🤦‍♀️🤦‍♀️

14 روز بگذره به زور  نشون میده

یعنی ندید عاشقت شدم رفت وتمام😎😎😎😎

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
🥴🥴🥴 پشیمون نشم صلوات🤣🤣

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

😅😅😅

۱۰ تا ایه الکرسی به نیت سالم بودن تو دلیت و جنسیت دلخواه و سالم بغل گرفتن فرزندت عزیزم خوندم.انشالله ...

خیلی ممنون.لطف میکنی گلم😘

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
2706