2733
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1903794 بازدید | 158296 پست
ساناز خیلی خوردنیه🤣خیلی بچلونش😍 هرموقع بغلش کردی شیرش دادی هم بگو خدایا شکرت⁦♥️⁩ هیچ وقتم دعواش ...

نمیچلونم گریه میکنه🤣🤣

فقط اروم بوسش میکنم☹

عزیزم ان شاءالله قسمت خودت

وای من دیگه نا ندارم به هیچ کاریم نمیرسم همش خوابیدم شبا چه یه لقمه بخورم چه بشقاب غذا معدم سنگین می ...

حالا راجع به این قرص و شربت هم به دکتر بگو ببین چی میگه

قرص که واسه من خیلییی تاثیر داشت

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمی دونم میگن از جمجمه ،ولی نمی دونم ای دو تا کاربر که مرضیه جون تک کردن از چش گفتن ،ارمان جون شما ج ...

نه معلوم نشده فعلا

فلافل ۹۶ سابق به من گفت دختره

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
2731
نمیچلونم گریه میکنه🤣🤣 فقط اروم بوسش میکنم☹ عزیزم ان شاءالله قسمت خودت

عزیز دلم مامان مهربون⁦♥️⁩

انشالله با دعاهای شما

شما دیگه مادری خیلی دعامون کن

به امید خدا ۱۴۰۰/۸/۶بیبی چکم در اوج ناباوری مثبت شد آزمایشمم مثبت شد دعا کنید سالم و صالح بیاد بغلم محتاجم به دعای تک تکتون مامانی منتظرتم سالم بیای بغلم😍
ابنهمه مدت نشاسته خوردن ضرر نداره ؟ من یه هفته خوردم یبوست هم میاره اخهد

نه من خوردم طورم نشد.

اره دیگه میبینی به بعضی ها نمیسازه

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.

سلام 

بچه ها یه سوال اگه آمپول پی دی پرگ رو توی یخچال نگه نداریم اثرش از بین میره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پروردگارا همانطور که شب را مایه آرامش قرار دادی،قرار دلهای بی قرار ما باش.........خدایا تنها امیدم توئییییییییییییییی
2740
فک میکنی🤣 ارامش قبل از طوفانه😢 باور میکنی تاحالا نچلوندمش😂 وقتی بیداره فقط گریه میکنه وقتیم میخ ...

ای ننهههه.... قربونش برم😘😘😘😂😂😂

کولی بازی در ذات بچه های این دوره زمونه نهفته اس😄😄

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
انشالله 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 ولی ته دلمون واسه آرمان قرص هست انقدر استرس نمیکشیم انشالله 🧿🧿🧿🧿🙏🙏🙏

سانی جونم،چرا گفتی ته دلمون برا آرمان قرصه؟؟؟

بچه ها من یه سوال. دارم ی خانمه بهم میگفت.....که برو دکتر دکتر بهت قرص بده....من ماه قبل واسه بار اول اقدام داشتم اما ۸ روز جلو افتاد حالا این ماه واسه بار دوم میرم اقدام ....بنظرتون برم دکتر تا متفورمین اینا بده بهم؟

قاصدک جون نمیدونم چجوریه اصلا شکم خالی هم باشم باز همین حالتا رو دارم دیگه کلافم کرده امروز قراربود ...

چرا خانه بهداشت نمیری؟

همه ویزیتاش رایگانه

بالاخره باید بری پرونده تشکیل بدی برای واکسن هه... خب از الان برو از امکاناتش استفاده کن... بهتر از هیچیه

حالا راجع به این قرص و شربت هم به دکتر بگو ببین چی میگه قرص که واسه من خیلییی تاثیر داشت

ممنون عزیزم خداخیرت بده انشالله

هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود. خدایا هزاران هزار مرتبه شکرت

روز سوم عقب افتادن پریودم بیبی چکم منفی شد😭😭😭 مامانم میگه خیلی زود زدی، به نظرتون زود بوده یا نه؟ بعدشم برم دندونپزشکی یا بازم صبر کنم ۱۰ روز دیگه دوباره بیبی بزنم بعد برم؟

God help me to be strong enough not to lie to myself 
2706