2733
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1907594 بازدید | 158353 پست
مگه نشناسته نمیخورن بدن قلیایی بشه؟ خوب نباید قبل یا همزمان با اقدام بخورم؟

اهان فکر کردم برا لانه گزینی میخوای بخوری.

پس برا قلیایی میخوای اونم از فردای پریود شروع کن بخور،تا موعدت

و با فاصله از قاصدک باشه

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
لباس دخترخالشو پوشوندم براش نگا🤣🤣

وووش خداااااا عزیز دلممم خدا حفظش کنه اصن اومدم تو تاپیک گل پسرو دیدم رو حیه گرفتم که

به امید خدا ۱۴۰۰/۸/۶بیبی چکم در اوج ناباوری مثبت شد آزمایشمم مثبت شد دعا کنید سالم و صالح بیاد بغلم محتاجم به دعای تک تکتون مامانی منتظرتم سالم بیای بغلم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
عزیزم من شبها اسید معده ام میومد تا توی حلقم... خیلی اذیت بودم... به دکتر گفتم، بهم قرص پنتوپرازول ب ...

وای من دیگه نا ندارم به هیچ کاریم نمیرسم همش خوابیدم شبا چه یه لقمه بخورم چه بشقاب غذا معدم سنگین میشه گلوم اذیت میکنه یعنی صبح ظهر شب من حالم بده چجوریه بعضیامیگن ما فقط صبحا بوده یا عصرا😔😔😔😔😔

طهرا دیگه خیلی شدیدمیشه دمیترونم میخورم ولی فایده نداره

هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود. خدایا هزاران هزار مرتبه شکرت

ای جوووون دلمممم😍😘😘😘

چقد بدگویی میکنی درباره اش... ببین چه آروم و آقا خوابیده😍😄😄

محکم بچلونش بجای من😘😘

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
از رو چیش گفتن دختره؟ پس چرا شبیه پسره،جمجمه و چونه

نمی دونم میگن از جمجمه ،ولی نمی دونم ای دو تا کاربر که مرضیه جون تک کردن از چش گفتن ،ارمان جون شما جنسیت نی نیت مشخص شد ؟

از وقتی که اقدامات تموم شد ،روزی یه قاشق بریز تو لیوان بخور تا روز موعد. اگه مزشو دوس نداشتی یکی دو ...

ابنهمه مدت نشاسته خوردن ضرر نداره ؟ من یه هفته خوردم یبوست هم میاره اخهد

قربونت برم ممنون😍😘

ساناز خیلی خوردنیه🤣خیلی بچلونش😍

هرموقع بغلش کردی شیرش دادی هم بگو خدایا شکرت⁦♥️⁩

هیچ وقتم دعواش نکن

به امید خدا ۱۴۰۰/۸/۶بیبی چکم در اوج ناباوری مثبت شد آزمایشمم مثبت شد دعا کنید سالم و صالح بیاد بغلم محتاجم به دعای تک تکتون مامانی منتظرتم سالم بیای بغلم😍
ای جوووون دلمممم😍😘😘😘 چقد بدگویی میکنی درباره اش... ببین چه آروم و آقا خوابیده😍😄😄 محکم بچلون ...

فک میکنی🤣

ارامش قبل از طوفانه😢

باور میکنی تاحالا نچلوندمش😂 وقتی بیداره فقط گریه میکنه وقتیم میخوابه صدا نمیکنم دس بش نمیزنم تا بیدار نشه ویییی گریه میکنهههه

آاااای قلبم🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪

چه ناز خوابیده ،لبخند از سر رضایتشو ببین.😍

وروجک خاله تو کدوم رویا رو میبینی،انقدر قیافتو خوشمزه کردی🤤

آقا من عکس این فندق ها رو میبینم هی تشنه تر میشم،

الان من ویار کردم به لپاش،کی پاسخگویه🤔

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
شبها بالشت رو طوری بذار که اسید معده ات نتونه برگرده روی دست چپ بخواب ادویه ی غذایی رو کم کن چیزا ...

قاصدک جون نمیدونم چجوریه اصلا شکم خالی هم باشم باز همین حالتا رو دارم دیگه کلافم کرده امروز قراربود برم دکتر که دیشب دخترم با باباش رفتن بیرون  شر شده بود اسکوترخریده کارت خالی آوردن برام باید صبکنم تا آخربرج که حقوق میدن ولی تحملش خیلی سخته

هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود. خدایا هزاران هزار مرتبه شکرت
نه دکتر نبردمش  نمیدونم😣

حالا ببر ضرر نداره... اینجوری خیالت راحت میشه

اگه دماغش اشغال داره، با فین گیر خالیش کن که راحت نفس بکشه

اگه محیط خونه خشک هست... فک کنم شما بخاری روشن کردین دیگه... یه کتری آب کن بذار رو بخاری توی اتاق، محیط مرطوب میشه نفس بچه باز میشه

حتما هم روسری یا کلاه بزن سرش... پیشونیش رو با روغن سیاهدانه هم چرب کنی خوبه

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
2706