2733
2739
عنوان

خدایی دهه ۸۰ یا شورشو درآوردنا😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1746 بازدید | 122 پست
آفرین حالا از این به بعد چسی نیا 😂😂حرف الکی نزن برو یکی پیدا کن خیلی عقب افتادی😂😂

نه دیگه به خودم اومدم یه حرکتی میکنم😂😂 به همین وقت اذان خداهمه روخوشبخت کنه یه بخت خوبم تواین روزاقسمت ماکنه بلندبگو آمیین🤲

بنده متولد 80هستم وشوهرم متولد70 دوتابچه دارم بزرگه 4سالشه کوچیکه 2سال خیلی پشیمونم خییییلی خیلی اذیت شدم وبچه داری سخت بود ولی الان بهتر از مادر خودم درمورد بچه داری بلدم وخواهرام و اطرافیان برا بچه داری به مشکلی برمیخورن از من میپرسن . وهیچوقت جوانی نکردم وازدوران جوانیم لذت نبردم هیییبچ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دهه هفتاد هستم        خدار شکر    از عهده دخترم بر میام باباش ک پدری نبود   خدا بزنه تو سرش   من ۲۳اون ۲۸ خدا خیرش نده  من درحق دخترم هم  مادری کردم هم  پدری

سفارشات حنای شمارپذریفته میشود🌷🌷🌷    توصیف زندگی من 🙄کاربر خانوم   ۲۳ سالمہ ،این بگم ب عشقـ  ایمان ندارم   دلم یه همدم میخاست  ک همدمم مرد نبود ـاز همسرم متنفرم چون لیاقت منو نداشت ، اینو من نمیگم  و از خودم تعریف نمیکنم      این حرف های دیگرونہ چون از همسرم لطمہ خوردم  هم چیزم تباه شد ـ،،،  دیگه خونه پدرم ا رو نتخاب کردم  برای همیشہ    رو مهر طلاق ب شناسنامه ام بخوره دیگ  بریدم ـ باورم نمیشد کارم ب طلاق برسه هنوز  کار های   دادگاهیم انجام میدم طلاق نگرفتم    ،ولی کسی ازسرنوشت  خبر دار نیس  یہ  دختر ناز دارم  ک شب روزم با  دخترمہ  عاشق دخترمم و میبوسم  روے  دخترم را  یه موضو ع منو نارحت میکنه  همه میگن ببی فیس   چون   میگن بهت نمیخوره دخترت باشه 😬😐    چ خوبه   دخترم بزرگ بشه با هم درد دل کنیم  بعد مشکلات زندگیم عصبی شدم   ب شدت  خانوم مهربونی بودم  هنوزم هستم ولی فکر گذشته میاد سراغم روح روانم  داغون میشه   دلم میخاد بمیرم  این دعاے همیشگی منه    این متن هارو براے این نوشتم چون دیگردون میگن  بزاررامضات تا بشناسیمت منم احترام گزاشتم بهتون     این بگم  از رل و دوست پسررمتنفرم   ـ لطفا برای ارامشم  صلوات بفرس  ممنونم رفیقــ ❤ــــــــــــبعد شش ماه دوستان  اشتی کردم  انگار شوهرم منو دزدید  من راصی ب برگشت نبودم همین خستم زندگیم هنوز پاشیدس  حالم بد میشه   اون عنوان اولی از چند ماه پیشه ک خ نه بابا بودم ولی فعلا  تو یه اتاق سه در چهار  زندگی میکنم با شوهر   ک کلی منو دق میده دخترم گاهی از ترس چشمای خوشکلشو با دستاش میبنده  ک صحنه  دعوای مارو نبینه  شوهرم سگه تازه   سگ  بیابون شرف داره خدا نگه دار یه صل
2731
خو الان ازدواج نکن تو میایی تنهاییاشونو پر میکنی یا نیاز عاطفی  شونو برطرف میکنی سنت پیامبره ه ...

ازدواج بکنن عب نداره ولی بچه دار نشن،واقعا از نظر علمی میگم خیلی بده سن پایین مادر 

الان چ گیری به بابا دادی تو،باباها بچه نگه میدارن خدایی تو ایران زندگی میکنیما،باباها فقط بلدن بچه ب ...

ن آخه ناجور گفتی اومد با ی مرد متولد هفتاد

سفارشات سیاه قلم (چهره و...) پذیرفته میشود_________تازه وارد نیستم از ۹۷ اینجام تعلیق شدم🥺
2740
نمیفهمم‌چرا تا حرف میوفته از دهه ۸۰ همه رو جمع میبندین من منم دهه ۸۰ هستم ولی خیلییی از کارایی ک ه ...

بابا خوشگلم من با تو کار ندارم اونایی که ازدواج کردن رو گفتم😘😘

تو کاملا نرمالی. ب نظر من کاملا طبیعیه ک الان ب فکر اتاقت و کتابت و درست باشی ن اینک بچه و شوهر و ما ...

همین دیگه ادم باید مستقل باشه بعد بیای با یه عمل احمقانه به عمد خودتو سر بار کنی و استقلال نداشته باشی تا ادم جوونه باید کار کنه پول در بیاره بدنشو بسازه ذهنشو شخصیتشو این ما بین میتونه روابط عاطفی کوچیک مثل دوست هم صحبت و.. داشته باشه ولی ازدواج والا به نظر جهالت محضه یه حرف دارن فرانسوی ها میگن ادم احمق میشه ازدواج میکنه و احمق تر میشه بچه میاره من نمیخوام حماقت کنم تا وقتی درس هست کار هست

Sandman, I'm so alone🍭Don't have nobody to call my own🫂Please turn on your magic beam🪄Mr. Sandman bring me a dream❣️✨Make her the cutest that I've ever seen🙈                                                   song:Mr. Sandman🌈🌙🌧️
2706